Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

-17%

Rožinis kvarcas, L-XL dydis

1,50

Prieinamumas: Liko 95

, ,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Svoris 30-45 gr.
Apdirbimas Nešlifuota

Rožinis kvarcas – tai rūpestingas gydytojas ir tylus mokytojas. jis žmogui atveria daugybę meilės skirtingų aspektų ir kantriai veda per juos. Moko ne tik priimti save ir kitus, bet ir harmoniją saugoti, kitų niekaip nežeisti, bet ir savęs neleisti žeisti. Jis moko priėmimo ir atidavimo meno.

Daugiausia skausmo ir kančios žmonių gyvenime suteikia meilė, taip pat – daugiausia džiaugsmo ir laimės. Todėl viskas ne nuo aplinkos, o nuo paties individo nusiteikimo ir jo santykių į kitus priklauso.

Rožinis kvarcas dirba su meilės stygiumi, kylančiu iš jau suprastos arba dar nesuprastos puikybės, nes širdyje gyvena, arba meilė, arba puikybė.
Jeigu meilės nėra, jos vietą užėmusi puikybė.

Meilės antipodas – puikybė. Ji visų ydų motina, kaip meilė – visų dorybių motina, todėl mylėti besimokantis žmogus dorybių kelią renkasi, o meilę niekinantis – ydų kelią.

Harmoningo žmogaus meilė sau – tai gerbimas kūrėjo darbo, atliekamo per kiekvieną žmogų, pasirenkantį susivokimo kelią.

Rožinio kvarco tema- MEILĖ. Tai akmuo numeris vienas šioje temoje. Jo funkcija šioje temoje paskatinti meilie sau, priimti save, leisti sau tiesiog gyventi (A. Ilgevičienė).
Meilės pamokos – pačios svarbiausios ir sunkiausios daugumai žmonijos. Jos daugiapakopės ir įvairialypės.

Mineralų poveikio tyrėjas K. Raphaell teigia, kad tai pagrindinis širdies čakros akmuo, suteikiantis vidinę taiką, gydantis širdies žaizdas. Jis – meilės ir džiaugsmo mokytojas. Suaugusieji nepatyrę meilės ir nepatenkinę savo emocinių poreikių vaikystėje, jaučia nevisavertiškumą ir vienatvę. Jiems sunku būti laimingiems nes jie nemoka mylėti net savo vaikų. Taip atsiduriame užburtame rate.
Visa tai gydo rožinis kvarcas. Jis padeda atleisti ir naujai perprogramuoti savo širdies darbą, suvokti, kad meilės šaltinis yra pačiame žmoguje, o ne aplinkoje.
Rožinis kvarcas panašus į senolę, kuri žino visus atsakymus ir gali gydyti vien žvilgsniu.

Jį nešiojant galimi jausmų protrūkiai, užspaustų ir pamirštų prisiminimų išnirimas iš praeities. Tokiam žmogui reikalinga paguoda. Tai emocinė chirurgija po kurios širdis gyja.
Nešiojami puikiai veikia būgnininkai akmenėliai. Idealiai veikia karoliai.

Melody rašo, kad rožinio kvarco energija pašalina negatyvą iš visų čakrų. Suteikia ramybę ir aiškumą chaotiškose ar krizinėse situacijose.
Rožinis kvarcas ramina pyktį, puikybę, sustiprina pasitikėjimą savimi, saviraišką. Padeda suharmonizuoti jausmus.

Parengta naudojantis:
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” A. Ilgevičienė