Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Amonitas

Fosilijos – tai gyvų organizmų likučiai ar įspaudai arba gyvūnų bei jų dalių ar augalų suakmenėjimai iš ankstesnių geologinių epochų. Pirmosios fosilijos datuojamos apie 3,5 mljrd. metų.

Visų tautų šamanai jas naudodavo savo ritualuose, o paties šamano amuletu dažniausiai taip pat būdavo fosilija.

Itin gerbiami buvo amonitai. Jų randama įvairių. Bet kurie jų būdavo laikomi plačios sąmonės simboliu, simbolizavo kelionę laiku ir erdve, Kūrėjo jėgą ir pačią Evoliuciją. Amonitai su suformuotomis gyvatės galvomis buvo kabinami alchemikų laboratorijose kaip apsauga nuo demoniškų jėgų. Daug kur jie būdavo rėminami į namų sienas apsaugai.

Juodieji Himalajų amonitai (šaligramos) dar ir dabar garbinami kaip dievybės ir jų atributai. Paplitusi nuostata, kad tai – dievo Vishnu, kai kur teigiama, jog Budos inkarnacija. Ypač vertingomis laikomos šaligramos su piritu. Auksinė pirito spalva – tai grynojo Pažinimo simbolis. Amonito spiralės – tai pakopos į nušvitimą. Ji turinti stovėti šalia Ganešos figūrėlės. Alpinistai į viršukalnes neša šaligramą kaip auką kalno Dievams. Manoma, jog piritizuota šaligrama saugo juos kalnuose nuo nelaimių.

Amonitas – Tai ypač harmonizuojantis akmuo, kuris stiprina kūrybiškumą, pritraukia materialinę ir šeimos gerovę, sėkmę. Jis padeda pajusti šią akimirką.