Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Kalnų krištoto drūzos, kristalai

Kalnų krištolo kristalas ,,Projektorius” (A), 144 gr.

22,00

Kalnų krištolo kristalas ,,Projektorius” (A), 192 gr.

29,00

Kalnų krištolo kristalas ,,Projektorius” (A), 244 gr.

37,00

Lemūrijos kalnų krištolo kristalas ,,Projektorius”, 202 gr.

28,00

Lemūrijos kalnų krištolo kristalas ,,Projektorius”, 188 gr.

26,00

Lemūrijos kalnų krištolo kristalas ,,Projektorius”, 188 gr.

27,00

Lemūrijos kalnų krištolo kristalas ,,Projektorius”, 188 gr.

29,00

Lemūrijos kalnų krištolo kristalas ,,Projektorius” (AAA), 655 gr.

149,00

Lemūrijos kalnų krištolo kristalas ,,Projektorius” (AA), 312 gr.

69,00

Lemūrijos kalnų krištolo kristalas ,,Projektorius” (AAA), 119 gr.

33,00

Kalnų krištolo drūza (AA), 4,19 kg

312,00

Kalnų krištolo kristalas (AA), 29-37 gr.

18,00

Kalnų krištolo drūza (AA), 758 gr.

69,00

Kalnų krištolo drūza (AA), 1,65 kg

148,00

Kalnų krištolo drūza (AA), 1,19 kg

110,00

Kalnų krištolo kristalas (A), 68 gr.

24,00

Kalnų krištolas yra vienas iš nedaugelio mineralų, kuris gali pagelbėti beveik kiekvienoje situacijoje. Manoma, kad jis ne tik stimuliuoja imuninę ir kraujotakos sistemas, bet ir padidina energingumą, kūnui suteikia taip reikiamą balansą.

Puikiai tinka naudojant namų interjere. Kalnų krištolas apvalo aplinkos erdvę nuo įtampų, neigiamų minčių, pritraukia į ją šviesą (gaivią energiją). Jis pritraukia tiek, kiek žmogus, kuris yra toje aplinkoje, sugeba jos “įgerti”. Puikiai tinka darbo kamabaryje ar svetainėje.

Kristalai gali būti dedami tose kambario vietose, kur jaučiama negatyvi energija (nesinori būti): pvz.: kambario centre, kad jos gaivi energija užpildytų patalpą, arba tiesiog ten, kur norite.
Drūzos labai energingai išspinduliuoja energiją ir taip keičia aplinkos mikroklimatą. Energija teka iš pagrindo į viršūnėles, kurios ją nukreipia savomis kryptimis. 20 kv. Metrų kambariui reikėtų apie 500 gr. Drūzos arba kelias mažesnes vertėtų išskirstyti po kambarį. Tam puikiai tinka visi kvarcai.

Ant drūzos galima dėti „pakrauti” kitus mineralus ir jų gaminius, ypač tuos, kurių nepatartina dažnai prausti vandeniu.

Tai vienas stipriausių negatyvią energiją aplinkoje ir žmoguje valančių akmenų. Jis padeda atverti naujus sąmonės lygmenis. Viena iš funkcijų – pritraukti ir išspinduliuoti pozityvią energiją. Jis harmonizuoja visus energetinius centrus, išgrynina ir apvalo mintis, padeda susikoncentruoti, susikaupti, skaidrina mintis bei suteikia aiškumo, stiprina intuiciją, suteikia tvirtumo. Tai galingas skaidrios energijos šaltinis, kuris skatina tobulėjimą ir komunikabilumą, teikia dvasinę pusiausvyrą, padeda geriau pažinti save, pamatyti pozityviuosius net labai sudėtingų situacijų aspektus.
Pagrindinė tema – SĄMONĖ. Funkcija – pritraukti ir išspinduliuoti šviesą. Vadinasi, jis pritraukia į jį nešiojančiojo subtiliąsias sistemas tiek šviesos, kiek žmogus gali jos priimti. Todėl poveikis priklauso nuo jo apsivalymo lygmens. Kuo platesnės sąmonės žmogus su juo dirba, tuo daugiau jam atsiveria.
Kalnų krištolas padeda susikoncentruoti, susikaupti, racionaliai apmąstyti bet kurią informaciją. Jis suteikia aiškumą mintyse, neleidžia nuslysti į purvą, stiprina atmintį, gerina iškalbą, suteikia harmoniją, ramybę, pusiausvyrą, išraiškingumą ir apsaugą. Kalnų krištolas saugo nuo blogų įtakų (įtrūksta), magijos, kelionėse, suteikia žvalumo, aktyvumo, tikėjimo ir pastovumo. Jį nešiojantis žmogus tampa jautresniu aplinkiniams. Jis gerina miegą: tam tikslui kalnų krištolas dedamas prie lovos arba po pagalve (pabusite švaria galva, pailsėję).
Senovės romėnai tikėjo, jog kalnų krištolas randamas dievų buveinėje, nes suteikia išmintį, drąsą ir ištikimybę meilėje. Indėnai naujagimių apsaugai dėdavo jį į lopšius. Iki XVII a. daugelis tautų manė, jog kalnų krištolas – tai suakmenėjęs ledas.
Kalnų krištolo drūzos itin tinka asmeninam altoriui. Patalpoms kalnų krištolo drūzos taikomos pakrauti arba šviesai įleisti. Taigi jos tampa šviesos salelėmis ten kur padėtos. Todėl verta pasidėti ten, kur daugiau praleidžiate laiko, mąstote, medituojate ar meldžiatės.
Dirbant sveika daryti pertraukėles, per kurias žiūrima į kalnų krištolą, tokiu būdu greitai pajusite kitokią savo darbų kokybę.

Kristalinė struktūra/singonija Trigoninėsingonija

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė;
Knyga „Akmenų knyga” IV t. A. Ilgevičienė;