Gua Sha masažinė plokštelė

17,00

Natūralaus rožinio kvarco gua sha plokštelė. Tai natūralus akmuo todėl kiekviena plokšelė gali būti šiek tiek skirtingo akmens rašto bei atspalvio.
Plokštelė parduodama kartu su dėžute, kuri puikai tiks dovanai ar puikiai pasitarnaus saugiam jos laikymui.

Prekės informacija
Išmatavimai ~8x5 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija

Kinietiškas guaša masažas Lietuvoje yra mažai žinomas. Šio masažo pavadinimo vertimas: gua – judesys į vieną pusę, gramdyti; ša – „mažos kalvelės odoje“, t.y. smulkios mėlynės. Tai seniausia kinietiško masažo rūšis. Masažui yra naudojama nedidelė plokštelė, kuria veikiamos tam tikros kūno, veido ir galvos vietos, kuriose yra biologiškai aktyvūs taškai ir refleksogeninės zonos.
Išskiriamos 3 guaša masažo rūšys: profilaktinis, kosmetinis ir gydomasis-diagnostinis.

KOSMETINIS JAUNINANTIS veido masažas GUA-SHA

Tai masažas pasižymintis nuostabiu „liftingo” efektu.
Atliekant šį masažą, veikiami ne tik veido audiniai, bet ir – atspindžio principu – visas organizmas. Masažo rezultatai tiesiog stulbinantys: veido oda atgauna spindesį ir švytėjimą, pagerėja kraujotaka ir limfos nutekėjimas, pranyksta veido pabrinkimas. Po procedūrų kurso sustiprėja veido raumenys, atsistato tonusas ir veido kontūrai. Masažas skatina odos regeneraciją, nes jo metu gaminasi kolagenas, kuris suteikia odai elastingumo ir ją atjaunina. Masažuojant veidą, daromas taškinis poveikis biologiškai aktyvioms projekcinėms organizmo zonoms; tokiu būdu procedūros metu ne tik atjauninamas veidas, bet ir sureguliuojamas vidaus organų darbas, raminama nervų sistema ir gerinama savijauta.

Veide yra apie 70 raumenų, kurie kasdien įsitempia nuo įvairių mimikų, įtempto darbo, streso ar net prasto miego. Kasdien masažuojant veido raumenys atsipalaiduoja, suaktyvėja krajotaka ir kraujo pagalba atnešamas papildomas deguonis.

Masažas šiuolaikiniame nuolatinės įtampos ir skubos pasaulyje įgavo ypatingą reikšmę, juk taip svarbu sustoti, atsigręžti į save, įsiklausyti į savo organizmo siunčiamus signalus. Masažas yra vienas iš greitų būdų pabėgti nuo rūpesčių, atsipalaiduoti, pakelti nuotaiką bei pagerinti bendrą organizmo būklę.

5 ar 10 minučių sau kiekvieną dieną gali būti ne tik malonumas, bet ir duoti puikius rezultatus.