Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Sale!

Perluotės (perlų „motina” kriauklė) apyrankė, 10 mm

17,00

,
Prekės informacija
Karoliukų diametras 10 mm

Švelniai spindintis perlamutras (kriauklė) nuo seno naudojamas juvelyriniams dirbiniams, namų apyvokos daiktams, baldams, muzikos instrumentams, aksesuarams, ginklams puošti.
Tai vidinis moliuskų kriauklės sluoksnis, susidaręs iš plonų kalcio karbonato plokštelių ir organikos. Cheminė perlo ir perlamutro sudėtis yra tokia pati. Kadangi perlamutras yra esminė perlo dalis, iš to kilęs ir terminas „perlamutras“ (vok. Perlmutt (Perlmutter) – „perlo motina“).
Kriauklės, amonitai ir suakmenėjimai padeda žmogui stiprinti ryšį su gamta, atsiverti jos grožiui ir turtams. Kriauklių papuošalai palaiko gerą nuotaiką, padeda išsklaidyti liūdnas, melancholiškas mintis, saugo nuo depresijos priepuolių, suteikia optimizmo. Taip pat yra susiję su motinyste, harmonizuoja santykius. Skatina medžiagų apykaitą.
Senuosiuose raštuose rašoma, kad perlai skatina gerumą ir ilgaamžiškumą. Tai yra laimę nešantys ir šeimą stiprinantys talismanai. Senosiose legendose perlų žvilgesys susijęs tiek su saule, tiek mėnuliu ir simbolizuoja Dievo ašarą, nukritusią ant pirmapradės žemės.

Informacija pateikta remiantis:
Vikipedia, laisvoji enciklopedija;
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” I t. A. Ilgevičienė