Larvikito apyrankė, 10 mm

12,00

Prekės informacija
Karoliukų diametras 10 mm
Akmens kilmės šalis Kanada
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Tai Feldšpatų šeimos mineralas, kuriai priklauso populiarieji saulės, mėnulio akmenys ir labradoritas. Jis taip pat pasižymi jiems būdingu švytėjimu.

Šis akmuo, paprastai, yra tamsiai pilkos, tamsiai mėlynos arba juodos spalvos, jame dažnai būna kvarco arba nefelino inkliuzai.

Larvikitas taip pat kartais vadinamas juoduoju Mėnulio akmeniu, nors jis toks nėra.

Manoma, kad šio akmens skleidžiama energija gali apsaugoti žmogų visose jo kasdienėse veiklose, kelionėse ir miego metu. Naudojamas kaip pagalba kūnui, valantis nuo toksinų arba negatyvių energijų.

Kasdieniame gyvenime jis, kaip aiškų matymą, suvokimą didinantis, bei negatyvias energijas sklaidantis akmuo, naudojamas siekiant asmeninių arba verslo tikslų, gausinant savo materialų bei dvasinį gerbuvį. Jis padeda kitoje šviesoje pamatyti problemas ir atrasti jų sprendimo būdus. Taip pat, ramindamas emocijas, padeda sprendimus priimti remiantis išmintimi ir aiškiu situacijos įvertinimu, o ne „ant karštųjų“.

Tikima, kad larvikitas padeda išsklaidyti bet kokį negatyvą, todėl jį turintys žmonės gali lengviau mėgautis netrikdoma pozityvios energijos tėkme. Jis ne tik išsklaido aplinkoje esančias nepageidaujamas energijas, bet ir padeda jas aiškiau suvokti, pamatyti, įvertinti, o tai, savu ruožtu, jį nešiojančiam žmogui palengvina galimybę sąmoningai daryti pasirinkimus, kuria linkme vystyti gyvenimą – pozityvia ar negatyvia.

Šis akmuo puikiai tinka tiems, kurie praktikuoja meditaciją, nes padeda sutelkti dėmesį, atpalaiduoti nepageidaujamas mintis ir atsiverti vidiniam regėjimui. Jis padeda geriau pamatyti praeitį ir aiškiau, blaiviau įvertinti tuometinius įvykius, bei kaip jie veikia dabartinį gyvenimą.

Larvikitas taip pat geras pagalbininkas ir tiems, kurie praktikuoja sąmoningą sapnavimą. Manoma, kad šio akmens pagalba galima lengviau atsiminti sapnus ir aiškiau suvokti jų prasmę.

Bendraujant su žmonėmis, larvikitas padeda „perskaityti tarp eilučių“, suvokti kito žmogaus perteikiamą informaciją sąmonės ir pasąmonės lygiais.

Sakoma, kad larvikitas gali palengvinti ryšio su Žeme atkūrimą, o kūnui – pasikrauti jaunatviška gyvybės energija.

Santykiuose moko kantrybės. Kantrybės sulaukti tinkamo žmogaus, tinkamos akimirkos, nepasiduoti chaotiškoms emocijoms.

Mineralų terapijoje naudojamas esant odos problemoms, o sveikai odai padeda tapti dar labiau švytinčiai grožiu.
Taip pat jis naudojamas kaip pagalba smegenų funkcijoms gerinti bei palengvinant atsigavimą sveikstant po širdies priepuolio ar insulto.
Larvikitą naudoja kraujotakai gerinti, spaudimui balansuoti. Manoma jis padeda gerinti medžiagų apykaitą, todėl gali būti naudingas siekiantiems susigrąžinti normalų kūno svorį.

Informacija pateikta remiantis:
Portalu: https://meanings.crystalsandjewelry.com