Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Lepidolito pakabukas, M-L dydis

12,00

Pakabutis pas jus atkeliaus su virvele jam pakabinti.

Prieinamumas: Liko 9

, ,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Monoklininė
Svoris 8-11 gr./vnt

Šis mineralas padeda rasti savo tikslus ir juos pačiam įgyvendinti. Skatina ramų vystymąsi. Padeda apsisaugoti nuo svetimų įtakų, koncentruotis į esmę.
Tai gana trapus akmuo todėl retai sutinkami gaminiai iš jo. Šis mineralas absorbuoja elektromagnetines bangas kurias skleidžia televizoriai, kompiuteriai ir kita įranga.

Lepidolitas skatina minčių, emocijų, jausmų ir ketinimų darną, padeda gyvenimui tekėti nauja vaga. Jis padeda tvarkytis su stresu ir depresija, padeda tada kai kamuoja įvairios mintys, liūdesys. katinas ir lape pervargęs ir kankina nemiga.
Lepidolitas sudėtyje turi ličio, todėl jis stabilizuoja nuotaikų kaitą, padeda kai vyrauja chaosas ir netvarka.

Jis ypač naudingas norintiems įveikti įvairias priklausomybes emociniu ir mentaliniu lygmeniu. Šis mineralas padeda išlipti iš žalingų įpročių ir įvairių nepasitenkinimų, gali padėti sergantiems anoreksija.

Labai tinka pereinamuoju laikotarpiu nes tada padeda pertvarkyti senas psichines problemas, elgesio modelius, manieras ir paskatina pokyčius. Skatina savarankiškumą, nepriklausomybę nuo kitų ir padeda pasiekti tikslą be išorinio pasaulio pagalbos.
Jis labai švelniai gydo gilumines emocijas, malšina emocinį stresą išlaisvina iš nežinomų baimių, gerina miegą kai kankina košmarai.

Jis aktyvina ir padeda išlaisvinti nuo blogos energijos širdies, gerklės, trečiosios akies ir karūnos čakras.

Kūne padeda išlaisvinti energiją konkrečioje vietoje, jį dedant ant problemiškų vietų. Padeda sergant alergija epilepsija alzheimerio liga kai kamuoja sąnarių skausmai menopauzė, stiprina imunine sistema generuoja negatyvius jonus ir detoksikuoja odą ir jungiamąjį audinį. Saugo nuo kompiuterinio streso ir padeda žmonėms kurie serga uždarų patalpų sindromu.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” III t., A. Ilgevičienė;