Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Heliotropo pakabukas, L dydis

13,00

Prieinamumas: Liko 10

,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Indija
Svoris 6-8 gr.

Dar vadinamas kraujo akmeniu. Jis žinomas dar nuo Antikos laikų savo stipria gydomaja jėga. Juo būdavo gydomos infekcijos, uždegimai, apsinuodijimai. Senosios Romos kariai naudojo jį kaip amuletą saugantį nuo mirties. Jis padėdavo sužeistiesiems: būdavo stabdomas kraujavimas ir saugomasi nuo kraujo užkrėtimų.

Heliotropo tema – VIDINĖS JĖGOS REALIZAVIMAS. Funkcija šioje temoje – padėti sukaupti savo vidinę jėgą ir pritaikyti ją įprasminant darbuose.

Heliotropas suaktyvina vidinę jėgą, vadinasi, turimą jėgą surenka į kritinę masę. Čia vertėtų prisiminti dėsnį, kad panašus traukia panašų. Tai reiškia kad pritraukiame tai ką turime patys savyje ir link kur einame.

Šiuolaikinėje mineralų terapijoje: pagerina gyvybinės energijos tėkmę kūnu ir auroje (J. A. Dow). Puikiai tinka masažams.
Tinka visoms čakoms, kuriose jaučiamas energijos stygius. Ypač naudingas imuninės sistemos čakrai, saulės rezginiui. Surūšiuoti informaciją, ryžtingiau priimti sprendimus padeda būdamas ant kaklo čakaros. Ant VI čakros padeda susigaudyti vertybėse ir abejonėse.
Stiprina fizinį, eterinį, ramina emocinį, koordinuoja ir valo mentalinį kūnus. Stiprina visus meridianus.

K. Raphaell heliotropą vadina kraujo akmeniu. Teigia, kad tai galinga fizinio kūno valymo priemonė. Jis valo kraują, inkstus, kepenis ir blužnį. Galima dėti ant apvalumu organų arba ten, kur jaučiamas kamštis. Labai naudingas fiziškai ir emociškai išsekusiems žmonėms.

M. Giengerio teigimu heliotropas saugo, atriboja nuo nepageidaujamos įtakos. Jis ramina dirglumą, agresiją, nekantrumą, atgaivina pervargus. Sužadina sapnus. padeda greitai persiorientuoti nenumatytose situacijose ir jas kontroliuoti. Tai vienas geriausių akmenų, stiprinančių imuninę sistemą po infekcijų. Skatina limfos tėkmę ir medžiagų apykaitą, padeda nesusidaryti puliniams ir valo šlakus, neutralizuoja rūgštingumą.

Dvasioje: Naudingas jogos ir tantrinėse praktikose (Gurudasas).
Veda iš chaoso į tvarką, harmonizuoja apatines čakras ir keičia energetiniai lauką; skatina vidinę stiprybę, idealus ir dvasinės tiesos pažinimą; Skatina gilesnį susijungimą su dieviškumo principu maldoje ar meditacijoje (Melody), realistinį savęs ir Dievo supratimą pamatant iliuzijas ir kaukes; tikrųjų motyvų išgryninimą; stiprybę išbandymų metu.

Protui: drąsa, mentalinė pusiausvyra ir ramus protas (Gurudasas).
Padeda greičiau susiorientuoti nenumatytose situacijose ir jas kontroliuoti (M. Giengeris).
Objektyvumas ir kantrybė (P. Globa).
Padeda realiai pasirinkti ir apginti savo pasirinkimą; Dėmesio sutelkimas į tikslą ir drąsa veikti, nepaisant išorės prieštaravimų.

Emocijoms ir psichikai: Ramina sutrikimą, dirglumą, agresiją, nekantrumą, įvairaus pobūdžio baimes; emocinė pusiausvyra, geresnis kitų žmonių emocinių poreikių supratimas.

Kūnui: skatina kraujo susidarymą. Tinka nuo anemijos (J. A. Dow).
Valo fizinį kūną: kraują, inkstus, kepenis, blužnį (K. Raphaell).
Tinka nuo kraujo ligų, leukemijos, skrandžio, žarnyno sutrikimų.
Tai vienas iš geriausių imuninę sistemą po ligų ar infekcijų, stiprinančių akmenų. Sužadina limfos tėkmę ir medžiagų apytaką, padeda nesusidaryti pūliniams, valo šlakus, mažina rūgštingumą (M. Giengeris). Ir kt.

Heliotropas visapusiškai tikrina savo šeimininką, kaip jo gyvenime atsispindi meilės, tiesos ir evoliucijos principai. Tik tada jis pradeda veikti visa jėga arba visai neveikia. Pradėjo sveikti tarnauja ištikimai ir visapusiškai, tampa savotišku džinu.

Kiekvienas žmogus turi savo šviesiąją ir tamsiąją puses. Pirmoji atvira supratimą, antroji laiko nesupratime. Iš pradžių sunku suprasti, kad blogi gali kurti jis pats savo mintimis, žodžiais ir darbais. Jam atrodo, kad dėl jo nesėkmių kalta tik aplinka arba atsitiktinumai ar tiesiog likimas. Tokiam heliotropo nešioti nereikėtų, nes šalutinių veiksnių bus daug.

Šalutiniai veiksniai: Išryškina kaukes, nesąžiningumą ir melą;
Blogai tarnaujančiuosius sutriuškina jų pačių sukeltu blogiu;
Parodo prisirišimas ir fiksacijas, padeda jų atsikratyti;
Nepasirinkusiuosius gniuždo jų pačių abejonėmis ir nepasirinkimu tol, kol jie pasirenka;
Parodo ydas ir jų pasireiškimą realiose situacijose ir įvykiuose.

Parengta naudojantis knygimis:
“Raktas į akmenų karalystę”;
„Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą“ A. Ilgevičienė