Chrizokolos su Azuritu apyrankė (AAA), 9 mm

59,00

, ,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Monoklininė
Akmens kilmės šalis Pietų Afrika
Klasė AAA

Azuritas skatina savarankiškumą, apmąstymus, kritiškumą, sąmoningumą, padeda atsikratyti varžančių įsitikinimų, minčių. Stimuliuoja skydliaukės veiklą. Stiprina intuiciją ir aukštesniuosius suvokimus.

Azurito papuošalų beveik nėra, nes jis labiau naudojamas kaip kristalas, kuris yra dvasinio ir intuityvaus vystymosi vadovas. Kiekvienas žmogus yra apdovanotas intuityviuoju pradu, tačiau šiais laikais pagrindinį vaidmenį vaidina protas. Kad ir kaip būtų keista, vadovaudamiesi protu gyvenime darome daugiau klaidų. Azuritas padeda suderinti protą, mintis ir intuiciją.
Jis išplečia regėjimo lauką, stiprina proto ir minčių aiškumą, praplečia atmintį ir padeda išsilaisvinti iš įsisenėjusių blogybių.

Azuritas skatina tikėjimą tuo, ko negalime paliesti ranka, pamatyti akimis, tais reiškiniais, kur jie yra šalia mūsų, nesvarbu, tikime jais ar ne. Jis dar žinomas kaip dangaus akmuo. Padeda išsilaisvinti iš baimės gniaužtų, sielvarto, kažkada patirto streso ar nerimo, kuris dažnai neleidžia laisviau judėti į priekį siekiant užsibrėžto tikslo.

Azuritas išgrynina įžvalgumą ir padeda suprasti intuicijos siunčiamą informaciją, kuri šiuo metu mums yra aktualiausia. Aktyvina kūrybiškumą ir komunikabilumą, stiprina intelektą ir pasitikėjimą savimi. Padeda nuraminti maištaujantį protą.

Stipriausia azurito savybė – stiprinti aiškiaregystę, įžvalgumą, informacijos supratimą ir tai, kas yra už suvokimo ribų. Meditacijoje jis padeda pereiti į tuštumos būseną be minčių ir proto, sudaro sąlygas giluminėms kelionėms. Puikiai tinka meditacijoms.

Mineralų terapijoje chrizokola tai universalus mineralas, tinkantis visoms čakroms. Jis ramina mentalinį, stabilizuoja emocijų, stiprina eterinį ir fizinį kūnus.
Naudingas tiems, kurie nori mokintis tylėti ir teisingai taikyti žodžio galią. Mažina baimes ir nervinę įtampą (M. Giengeris).

Chrizokolos tema – RITMIŠKUMAS. Funkcija – suderinti fizinius ir subtiliuosius kūnus su ritmingu žemės kvėpavimu.
Siela įvilkta į fizinio kūno rūbą, gyvena žemėje, kad pereitu joje dar vieną savo evoliucijos etapą ir atliktų užsibrėžtus darbus. Deja neįtikėtinai sunku tvarkytis jai su kūno reikalavimais keliančiais begales išorinių problemų ir vidinę sumaištį. Chrizokola skatina tolygumą, harmoningumą, ritmingumą. Visai kaip motina žemė.
Koks gyvenimas, toks ir kvėpavimas ir atvirkščiai. Jei nori gyventi harmoningai – harmoningai kvėpuok. Žmogus gyvena kol kvėpuoja, tokia yra sena patarlė. Ta tiesa pagrįstos beveik visos jogos praktikos (A. Ilgevičienė).

Ji skatina vidinę stiprybę sunkiais laikais (Melody).
Taika širdžiai, protui, tolerancija, gerumas, kantrybė, paleidimas ir atsidavimas viduje slypinčiai dieviškajai jėgai (K. Raphaell).
Mažina pyktį, padeda išlaikyti blaivų protą, skatina neutralumą ir aiškumą (M. Giengeris).

Gerina plaučių meridiano darbą. Puikus akmuo meditacijoms. Naudingas tiems, kas atlieka kvėpavimo praktikas ar pratimus (Gurudasas).

Puikiai dera su malachitu – tiems, kurie siekia pažinti savo gerąsias savybes, kad geriau jas taikytų gyvenime. Tai pravartu uždariems, savęs ir bendravimo bijantiems žmonėms, kaip ir tiems, kurie mano, jog kad ir ką darytų, vis vien bus blogai, nes jie – netikę. Šis derinys paskatins pasitikėti savimi ir įkvėps daryti.
Su lazuritu – tiems, kuriems sunku apsispręsti ir pasirinkti savo kelią. Sumažins priklausomybę nuo kitų.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė