Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Chrizokolos apyrankė, 8 mm

28,00

, ,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Monoklininė
Karoliukų diametras 8 mm
Akmens kilmės šalis Pietų Afrika

Mineralų terapijoje tai universalus mineralas, tinkantis visoms čakroms. Jis ramina mentalinį, stabilizuoja emocijų, stiprina eterinį ir fizinį kūnus.
Naudingas tiems, kurie nori mokintis tylėti ir teisingai taikyti žodžio galią. Mažina baimes ir nervinę įtampą (M. Giengeris).

Chrizokolos tema – RITMIŠKUMAS. Funkcija – suderinti fizinius ir subtiliuosius kūnus su ritmingu žemės kvėpavimu.
Siela įvilkta į fizinio kūno rūbą, gyvena žemėje, kad pereitu joje dar vieną savo evoliucijos etapą ir atliktų užsibrėžtus darbus. Deja neįtikėtinai sunku tvarkytis jai su kūno reikalavimais keliančiais begales išorinių problemų ir vidinę sumaištį. Chrizokola skatina tolygumą, harmoningumą, ritmingumą. Visai kaip motina žemė.
Koks gyvenimas, toks ir kvėpavimas ir atvirkščiai. Jei nori gyventi harmoningai – harmoningai kvėpuok. Žmogus gyvena kol kvėpuoja, tokia yra sena patarlė. Ta tiesa pagrįstos beveik visos jogos praktikos (A. Ilgevičienė).

Ji skatina vidinę stiprybę sunkiais laikais (Melody).
Taika širdžiai, protui, tolerancija, gerumas, kantrybė, paleidimas ir atsidavimas viduje slypinčiai dieviškajai jėgai (K. Raphaell).
Mažina pyktį, padeda išlaikyti blaivų protą, skatina neutralumą ir aiškumą (M. Giengeris).

Gerina plaučių meridiano darbą. Puikus akmuo meditacijoms. Naudingas tiems, kas atlieka kvėpavimo praktikas ar pratimus (Gurudasas).

Puikiai dera su malachitu – tiems, kurie siekia pažinti savo gerąsias savybes, kad geriau jas taikytų gyvenime. Tai pravartu uždariems, savęs ir bendravimo bijantiems žmonėms, kaip ir tiems, kurie mano, jog kad ir ką darytų, vis vien bus blogai, nes jie – netikę. Šis derinys paskatins pasitikėti savimi ir įkvėps daryti.
Su lazuritu – tiems, kuriems sunku apsispręsti ir pasirinkti savo kelią. Sumažins priklausomybę nuo kitų.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė