Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Mukaito (Australijos jaspis) apyrankė, 8 mm

11,0014,00

Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Karoliukų diametras 8 mm
Akmens kilmės šalis Australija
Aprašymas:

Mukaitas yra Jaspis, kuris randamas Australijoje. Jis išsiskiria savo žaismingu ir linksmu spalvingumu. Dar vadinamas nuotaikos akmeniu.
Jaspis suteikia energijos ir subalansuoja emocijas. Nepriklausomai nuo spalvos jaspis turi įžeminantį efektą – sulaiko žmogų nuo skrajojimo padebesiais. Jaspis skatina gerą sveikatą, drąsos ir išminties bei sulaiko nuo nepateisinamos rizikos. Padeda nustumti užmarštin viską, kas žeidžia širdį ir sielą. Tai puikus gydymo akmuo nes jis sustiprina ir subalansuoja aurą.

Pagrindinė Jaspio tema – ŽEMIŠKOJI JĖGA, pakrovimas žemiškąją jėga ir tvirtybe. Labai naudingas tiems kas užmiršta gamtą ir koks yra svarbus žmogui ryšys su ja!

Jis skatina “broliškus” jausmus, draugystę ir sąmoningumą. Paveikslinis Jaspis padeda suprasti, kad reikia saugoti ir mylėti planetą, nes tai yra mūsų namai. Jis atpalaiduoja energiją, skatinančią dvasinį bendrumą, moko pasiekti tobulą susitarimą tarp gamtos ir žmonijos. Padeda suprasti priežastis, susijusias su netvarka, esančia išorėje. Laisvina iš baimių, širdgėlos, padeda sužadinti viltį ir tikėjimą. Skatina pozityvius poelgius, teigiamus ir pagrindinius charakterio bruožus. Stimuliuoja imuninę sistemą, naudojamas sergant inkstų ir odos ligomis.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė

Mukaitas (Australijos Jaspis) A, M-L dydis

4,50

Kambaba jaspio apyrankė, 10 mm (Matinė)

16,00

Dalmantininis jaspis, M-XL dydis

3,00

Polichrominis jaspis, 106 gr.

16,00