Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Ametrino apyrankė (AA), 8 mm

32,00

Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Karoliukų diametras 8 mm
Akmens kilmės šalis Bolivija
Klasė AA
Aprašymas:

Šiame minerale yra dvi spalvos: ametisto ir citrino, todėl jis pavadintas šių dviejų žodžių santrumpa.

Šiame minerale gamta natūraliai sujungė ametistų ir citrinų energijas ir pavertė jas vienalyte energija, pati padiktavo darinio poveikio kryptį.

Ametrino tema – TRANSFORMACIJA. Kryptis – vidinių ir išorinių prieštaravimų, susijusių su savirealizacija harmonizavimas.

Ametrinas ypač reikalingas dabartinės civilizacijos aukomis tapusiems žmonėms, kurie negyvena sielos gyvenimo, dirba nemėgstamą darbą ar gyvena kad išgyventų.

Ametrinas idealiai tinka tiems dvasios ieškotojams, kurie nepaisydami savo dvasinių ieškojimų “stažo”, nesijaučia radę savo kelią, nes tam trukdo jų pačių nesugebėjimas nuosekliai ir sistemingai dirbti su savimi. Jie įsivaizduoja, kad to nesugeba arba tiesiog jiems to nereikia. Pirmieji dažniausiai tingi, o antrieji save išskirtiniais laiko, į savo puikybę panirę. Šiuo atveju ametrinas gali būti nešiojamas ant kaklo arba ausyse. Jis padeda susikaupti, apramina vidinę įtampą, paskatina ko nors realiai imtis ir pritraukia reikalingas sielai situacijas.
Deja, joks akmuo, kaip ir joks kitas žmogus, neatliks už žmogų jo paskirties ir neišmoks jo pamokų.
Nieko nedarantieji ametriną dažnai pameta, nes jis atsisako dirbti su tokiu šeimininku.

Ametrinas tinka verslininkams, gyvenantiems ir dirbantiems streso sąlygomis, ir visiems, kurie mielu noru norėtų mesti viską ir kaip stovi išeiti į tyrus…
Jiems reikia jį nešioti nuolatos, kad padėtų atsirinkti prioritetus, kas darytina, o kas kitų primesta arba nereikšminga.

Taip pat labai naudingas žmonėms, kurie linkę į savižudybę, jaučiantiems kad yra niekam nereikalingi ir netikę. Tokiems patartina nešioti ant saulės rezginio arba širdies.

Mineralų terapijos tėvas M. Giengeris rašo, kad ametrinas sujungia ametisto rimtį ir atsipalaidavimą su citrino aktyvumu ir dinamika. Jis padeda įveikti kasdienybės reikalavimus, suderinti ne tik didelius prieštaravimus, bet ir likti atviram, budriam ir neįsitempusiam. Stiprina sąmoningo, charizmatiško lyderio savybes.

Šis akmuo skatina optimizmą ir gyvenimo džiaugsmą, harmoniją ir vidinio jaukumo pojūtį. Visa tai nedingsta net išorei spaudžiant. Padeda tinkamai paskirstyti savo energijos išteklius, derinti ramybę su aktyvumu ir visur surasti saiką.

Skatina visų audinių ir ląstelių valymosi ir regeneracijos procesus. Padeda esant koordinacijos sutrikimams ir viso kūno įtampai. Stiprina imuninę sistemą ir kasą. Padeda esant virškinimo sutrikimams dėl nervinio pagrindo.

siekiant poveikio ametriną reikėtų nešioti ilgesnį laiką prie kūno. dvasinis ir mentalinis aspektai sustiprinami medituojant su juo. Optimizmas sustiprinamas dedant jį ant saulės rezginio.

Kristalinė struktūra/Singonija: #trigoninėsingonija

Parengta naudojantis:
Knyga: “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” A. ilgevičienė;

-19%

Ametrino pakabukas, L dydis

Original price was: €24,00.Current price is: €19,50.

Pirito apyrankė, 8 mm

12,00

Ametrinas, L dydis

9,00

Ametrinas, S dydis

4,00