Žaliojo granato (grossular/andradite) apyrankė, 8,5 mm

25,0030,00

, , ,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Kubinė
Karoliukų diametras 8,5 mm
Akmens kilmės šalis Malis

Granato energija spinduliuoja džiaugsmą, atsidavimą, drąsą ir meilę gyvenimui. Šis akmuo skatina pažinti save ir padeda atskleisti meilę ir aistrą gyvenimui. Paprastai granatas yra naudingas, kai esate pervargę, kai nejaučiate džiaugsmo ar kiek priblėsę jausmai, kai jaučiatės pikti ir nelaimingi. Granato energija padeda atstatyti gyvybinę energiją, todėl pasijuntate drąsiau, o gyvenimas tampa patrauklesnis.

Visų granatų tema – AKTYVI SAVIREALIZACIJA. Jų funkcija suaktyvinti vidinės ugnies įžiebimą tam, kad ji būtų panaudota. Supraskite teisingai: nei vienas jų nepadės jos įkurti, tą žmogus turi daryti savo darbais. Granatų grupės akmenys nepadeda rasti tikslo, todėl netinka vietos gyvenime nerandančiam žmogui.

Žalio granato funcija – mentalinės jėgos realizavimas ir tikslų, susijusių su informacija, įgyvendinimas.

Granatai dirba su mentaliniu ir stiprina fizinį kūną, tačiau gali aktyvinti astralinį kūną (jausmų kūną).
Stimuliuoja kundalini energiją. Pagyvina meridianų veiklą.

Padeda suderinti atsakomybę su asmenine laisve.
Uždega poreikį veikti ir nenurimti, vidinės jėgos suvokimas ir jos surinkimas, ryžtas, kario dvasia. Skatina visuomeniškumą, organizacinius sugebėjimus, koncentraciją, pasitikėjimą savimi priimant iššūkius, proto valią.

ŽALIAS GRANATAS padeda sustiprinti mentalinę jėgą ir apvalyti senas mentalines programas žvelgiant į ateinančią informaciją, žmones ir įvykius kitu kampu. Padeda išlaisvinti blokus kalbėti, išreiškiant savo mintis, ramina kriticizmą, padeda nenuvertinti it neišaukštinti savęs, išmoningai parinkti žodžius ir frazes.

Padeda protu kontroliuoti emocijas, ramina pavydą it nepasitenkinimą kitais, kai jie elgiasi ne taip, kaip jūs norėtumėte.
Dvasiniuose dalykuose stiprina maldos efektą, padeda perkelti mentalinę ar dvasinę jėgą į materialią erdvę. Skatina tikėjimą aukščiausiąją jėga, naują suvokimą ir išspinduliavimą savo darbuose.

Neša sėkmę sąžiningiems žmonėms ir dėl kitų dirbantiems žmonėms, kurių darbas susijęs su parašytu arba ištartu žodžiu. Pritraukia draugus ir reikiamą informaciją tiems, kurie jau to verti.
Ramina nervų sistemą.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė: