Unakitas, XL-XXL dydis

2,50

,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Namibija
Svoris 25-45 gr.

Tai akmuo susiformavęs iš kelių mineralų. Jį sudaro rausvas feldšpatas, epidotas ir kvarcas. Unakitas nėra iš tų akmenų, kurie žinomi nuo seniausių laikų. Jį būtų galima priskirti naujesnių akmenų kartai, kurie buvo atrasti praėjusiame šimtmetyje. Tačiau jo savybės ir pagalbos žmogui dėlto nėra mažesnė. Jis susiformavęs iš kelių mineralų, o kelių mineralų buvimas viename akmenyje suteikia stipresnį poveikį.
Unakitas padeda išsilaisvinti iš „proto spąstų“, skatina sąmoningumą ir skatina nešvaistyti ir neeikvoti laiko tuštiems reikalams. Padeda išlaisvinti jausmus, skatina tobulėjimo ir augimo procesą, stiprina ryžtą ir kantrybę.
Kai nesiseka verslas, kankina nepriteklius ar bėdos, kurios atrodo niekada nesibaigs ar susilpnėja sveikata tuomet unakitas kantriai ir veiksmingai padeda atstatyti sveikatą.
Unakitas padeda išsigryninti prioritetus, matyti reikalo esmę ir lengviau priimti sprendimus. Tai akmuo kuris skatina veikti, o ne būti stebėtoju.

Fiziniu lygmeniu padeda sustiprėti po operacijų, atgauti pusiausvyrą, gydančiai veikia reprodukcinę sistemą ir reguliuoja svorio augimą.

Parengta naudojantis knyga:
„Kristalų galia“ R. Dragūnienė