Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Turmalino rubelito apyrankė, 10 mm

39,00

,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Karoliukų diametras 10 mm
Akmens kilmės šalis Brazilija

Turmalinas balansuoja vyrišką ir moterišką energiją, saugo aurą nuo negatyvios intervencijos, suvienija eterinį ir mentalinį lygmenis.
Turmalinų tema – MEILĖ, jų funkcija šioje temoje – perteikti kosminį meilės įstatymą visu spektru. Turmalinų įvairovė šį spektrą atskleidžia idealiausiai. Visas spalvas galima nagrinėti atskirai.

Turmalinas padeda sujungti kūną, sielą ir dvasią į vieningą visumą. Sužadina energijos tėkmę meridianais ir medžiagų apytaką.

Žalias turmalinas (verdelitas) praplečia sąmonę, padeda pereiti į kitą lygmenį, pašalina depresijas, nepasitenkinimą, ramina ir atpalaiduoja, atveria širdies centrą. Labai patartinas tiems, kas negali pamiršti su tėvu susijusių problemų. Tai puikus draugystės, meilės, taurios partnerystės, stabilios šeimos ir gerbūvio akmuo. Jis stiprina širdies raumenis, kraują, imuninę ir endokrininę sistemas. Reguliuoja kraujo spaudimą, medžiagų apytaką. Jo eleksyras pašalina iš arterijų ir audinių šlakus ir nusėdimus. Tokį kristalą patartina nešioti ant kaklo epilektikams ir sergantiems kraujo bei kepenų kiaušinėlių vėžiu. Ypač tinka 4 čakrai.
Raudonas turmalinas (rubelitas) surambėjusius paverčia švelnesniais, šiltesniais, padeda nebijoti atverti savo jausmus. Nusivylusiems ir bijantiems atveria naujus sąmonės klodus, padeda paleisti praeitį vardan ateities, suteikia postūmį veiklai. Jis padeda atsikratyti netikrų draugų, fanatizmo, egoizmo, agresijos, o tiems, kam reikia – pasyvumo. Tai energijų trans-formacijos akmuo, nešąs laimę, sėkmę meilę ir norą džiaugtis gyvenimu. Jo eleksyras valo ir stiprina kraują, naudojamas kalkėjant arterijoms. Rubelitas aktyvina imuninę sistemą, stiprina atmintį, nervus, saugo nuo nevaisingumo, lytinių organų ligų. Vyrams padeda išsaugoti jaunystės žvalumą ir jėgą, stiprina lytinį pajėgumą. Ypač tinka 2 ir 4 čakroms.
Mėlynas turmalinas (indigolitas) skatina savirealizaciją ir pasitikėjimą savimi, realius norus, padeda išsilaisvinti iš šabloniško mąstymo. Padeda suprasti, jog turime ne tik imti, bet ir duoti. Verslininkams suteikia kryptingą mąstymą, padeda neapsiskaičiuoti, traukia sėkmę. Kai kurias atvejais galima naudoti kartu su turkiu ir lazuritu (ypač medituojant). Indigolitas tvarko nervų sistemą, kvėpavimą, smegenų darbą. Nešiojamas ant kaklo, padeda nuo tuberkuliozės, astmos, bronchito, skydliaukės susirgimų. Ypač tinka 5 ir 6 čakroms.
Juodas turmalinas (šerlas) saugo nuo įvairaus pobūdžio neigiamų įtakų, padeda aiškiai formuoti savo tikslus, išsiaškinti atvirus klausimus, išvengti įtampos, keliamos kitų, nesiunčiant jos atgal, o ją neutralizuojant. Superaktyvių vaikų motinoms patartina turėti kelis jo gabalėlius namie – vaikai taps ramesniais. šerlas ypač tvarko nervų sistemos pakenkimus, kurių kaltininkai buvo kiti, raumenų distrofiją, pertempimus ir virpėjimą, epilepsiją, artritą, rožę, veido paralyžių. Ypač tinka 1 čakrai, bet kartais dedamas ir ant 3 bei 6.
Turmalinas buvo naudojamas šamaninių ritualų metu Afrikos, Amerikos čiabuvių ir Aborigenų gentyse. Ritualų metu gautą informaciją indėnai naudojo kasdieniniame gyvenime.
Turmalinas akmuo, kuris išlaisvina užblokuotą energiją, stimuliuoja abu smegenų pusrutulius, gydo fizinį ir dvasinį kūną, padeda giliau žvelgti į būties slėpinius. Stiprina bendradarbiavimą, kūrybingumą ir tikėjimą tiek vidiniu, tiek išoriniu pasauliu. Sužadina įkvėpimą ir mažina baimes.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė;
Astrominerologijos centro “Pars Fortunae” duomenimis