Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Turmalino kvarcas, L dydis

5,00

Prieinamumas: Liko 22

,
Prekės informacija
Išmatavimai ~2-4 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Svoris 15-20 gr.

Tai kalnų krištolas į kurį formuojantis pateko turmalino kristalai. Dėl savo metamorfinių savybių toks darinys skatina keitimosi procesus.

Kalnų krištolo su intarpais poveikis apima kalnų krištolo sugebėjimą pritraukti Šviesą ten, kur jos stinga, ir intarpo, vadinasi jame esančio kito mineralo ar medžiagos poveikio kryptį.

Tai vienas šio laikmečio akmenų. Jo funkcija – pritraukti kosminės sąmonės Šviesą ir įžeminti ją saugiai paskirstant aplinkui.
Dėl to šis akmuo patartinas visiems dvasios ieškotojams ir jautrios nervų sistemos žmonėms (A. Ilgevičienė).
Įžemina ir padeda rasti pusiausvyrą tarp dvasios ir materijos.

Tai stiprus apsauginis akmuo: saugo nuo prastos aplinkos energijos ir ją transformuoja savimi, taip pat sumažina aukštųjų technologijų ir su jomis susijusios aparatūros, kompiuterio, mobiliojo telefono išskiriamų dažnių žalingą poveikį subtiliosioms sistemoms.

Turmalininis kvarcas yra puikus įžeminantis akmuo (ypač tinka tiems, kas mėgsta skrajoti padebesiais), kuris saugo ir valo aurą nuo negatyvios energijos ir aktyvina, harmonizuoja fizinį kūną ir energetinę sistemą. Taip pat skatina laisvumą, lengvumą, meistriškumą, geranoriškumą, padeda matyti grožį visur.

Dalinai poveikio kryptis priklauso nuo kristalų kiekio ir santykio. Taip pat čia vertėtų prisiminti bendrąsias šių kristalų poveikio kryptis.

Parengta naudojantis literatūra:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” IVt, A. Ilgevičienė