Terahertzo mineralo apyrankė, 8 mm briaunuota

22,00

Prekės informacija
Karoliukų diametras 8 mm
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,

Terahertz akmuo tai gamtinė rūda, gaunama išgaunant silicio dioksidą iš kvarco ar smėlio. Šį dirbtinį akmenį Japonijos mokslininkai atrado prieš 11 metų, jo terahercų dažnis yra tarp tolimosios infraraudonosios šviesos elektromagnetiniame spektre ir mikrobangų. Jo dažnis svyruoja nuo 0,1 iki 30 THz.

Jis pasižymi sidabriniu blizgesiu, kuris yra gana panašus į hematitą. Tiesą sakant, teraherco akmuo dažnai maišomas su hematitu. Tačiau labai svarbu pabrėžti, kad tai du skirtingi akmenys, atstovaujantys skirtingą mineralų sudėtį ir metafizines gydomąsias savybes bei vibracijas.
Manoma, kad teraherco akmuo skleidžia itin stiprią gydomąją energiją. Jis turi aukštą virpesių dažnį ir šilumos laidumą. Jis daugiausia naudojamas dėmesingumui stiprinti, meditacijos ir dvasinių praktikų metu. Šis akmuo dažnai dedamas į papuošalus ir aksesuarus, nes teigiama, kad jis naudingas fiziniam kūnui.

Terahercinis akmuo rezonuoja su jūsų psichinio kūno dažniu. Teigiama, kad tai padeda didinti aiškumą, įžvalgumą ir gabumus, taip pat naujos informacijos įsisavinimą. Šis akmuo gali stimuliuoti jūsų smegenų ląstelių elektrinius krūvius, pritraukdamas daugiau gyvybinės energijos, nes skatina jūsų smegenų pusrutulius harmoningai dirbti.
Be to, teigiama, kad šis akmuo padeda sužadinti kūrybiškumą ir siūlo neribotą nuotykių ir naujovių spektrą.
Jis išvalo protą nuo rūko ir psichinių kliūčių, tuo pačiu geriau suderindamas dvasią. Tai padeda sustiprinti jūsų intuityviąsias galias ir padidinti jūsų sąmoningumą.

Šaltinis:
https://crystalstones.com/terahertz-stone/