Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Sugilito apyrankė, 8,5 mm

115,00

, , ,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Heksagoninė
Karoliukų diametras ~8,5 mm
Akmens kilmės šalis Pietų Afrika

Tai vienas iš naujojo laiko mineralų, padedantis jį nešiojančiam suprasti ir galiausiai suvokti, kad viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą, todėl bet kokie prisirišimai bando stabdyti nesustabdomą procesą.

Sugilito tema – EVOLIUCIJA. Jis skatina mentalinės transformacijos procesą galvos ir stuburo smegenų ląstelių bei galvos čakrų lygmenimis, atveria naujų raidos galimybių ir būdų, skatina tuo pasinaudoti.

Bet koks sąmoningas ar nesąmoningas noras įsivaizduoti, kad taip nėra, gyvenime tampa tarpusavio nesusikalbėjimais, sunkiomis situacijomis ar įvykiais bei ligomis.
Bandymas stabdyti evoliucijos procesą arba gyventi praeitimi patiria fiasko ir kelia įtampą.

Jeigu žmogus išsirinko sugilitą, tai dažniausiai reiškia, kad jis jau pateko į savų pokyčių zoną. Nereikia šito bijoti. Įsivaizduokite, kad jums atsiveria proga vienas galimybės paversti kitomis. Todėl reikia tapti lankstesniais ir laisvesniais. Stebėkite save, savo reakcijas ir elgesį, įžvelkite savo senas prisiimtas arba kažkieno įdiegtas mentalines programas ir persijokite jas. Tai jūsų mąstymo keitimo laikas.

Tik atsidavęs evoliucijos procesui žmogus tampa laisvas, todėl kai kurie autoriai vadina sugilitą vidinę laisvę skatinančiu mineralu arba violetinio spindulio mineralu.

Mineralų terapijoje ypač taikytinas, kai energijos tekėjimą stabdo pasenusios minčių formos, virstančios energetiniais kamščiais. Sugilitas sužadina energijos tėkmę ir juos tirpina, todėl galima dėti ant bet kurios čakros, kurioje jaučiama minėtoji blokada.
Skatina mentalinio kūno pokyčius. Tinka visiems meridianams.
Intuicijai stiprinti gali būti naudojamas su ametistu arba lazuritu. Dera su malachitu.

Dvasioje skatina vidinę taiką ir laisvę išplaukiančias iš savęs kaip didžiojo suvokimo proceso dalyje. Dvasinių sugebėjimų ir galių pažinimą ir kontrolę; išsilaisvinimą iš emocinių ir mentalinių prisirišimų; atleidimą sau ir kitiems; Dievo, kaip bendrosios sąmonės suvokimas, kosminių dėsningumų pažinimas.
Sužadina seną atmintį ir padeda atsakyti į klausimą „Ką aš čia šioje žemėje veikiu?”; Panaudoti atsineštus talentus ir tikėti savimi.

Protiškai padeda nepasiduoti bet kokiam išorės spaudimui ar įkalbinėjimams ir sugebėjimas rasti neįžeidžiančius sprendimus; Nuoseklumas žodžiuose ir darbuose, savistaba; Šluoja senas sustabarėjusias mentalines programas ir skatina naujas idėjas; Ramina liūdesį ir nerimą, iracionalias baimes, šizofreniją, paranoją, senus kaltės jausmus ar nuoskaudas.

Parengta naudojantis: „Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė