Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

-17%

Saulės akmuo, 1,18 kg.

29,00

Prieinamumas: Liko 1

, ,
Prekės informacija
Išmatavimai ~13,5x13x5 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Monoklininė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Svoris 1,18 kg

Senovės Kinijoje buvo tikima, kad saulės akmuo apsaugo nuo blogio jėgų. Graikijoje jis buvo laikomas Saulės Dievo simboliu, suteikiančiu gyvenimo pilnatvę tiems, kas turėjo teisę jį nešioti.

Saulės akmens tema – SAVIREALIZACIJA. Funkcija – skatinti aktyvią savirealizaciją pasirinktoje kryptyje, iki galo išskleidžiant jau pažintus sugebėjimus.

Savirealizacija šiuo atveju itin aktyvi, nukreipta į išorę. Vadinasi, kad būtų galima visapusiškai panaudoti to akmens galias, būtina pažinti save. Taigi neužtenka svajoti apie tai, ką galbūt galėtumėte nuveikti arba kaip pritraukti šlovę. Šiuo atveju jau reikia žinoti, ką sugebate, ir būti realiai pasiruošusiam tuos gebėjimus taikyti, vadinasi, daryti tai, ką žinote, kad turite daryti. Todėl aktyviausiai šis akmuo įsitrauks į gyvenimą tų, kurie žino, ko siekia, ką daro, ypač jeigu tie siekiai ne savanaudiški, o kilnūs.

Tinka bet kuriai neaktyviai čakrai suaktyvinti, ypač III, V, VI. Itin naudingas psichoterapijoje gydyti santykį su tėvu.

Dvasioje skatina: vidinės esmės atvėrimą ir gyvenimą pagal ją; savo stipriųjų savybių pažinimą ir jų išspinduliavimą; pilietinį aktyvumą, idėjiškumą; vidinės šviesos žadinimą ir potencialių gebėjimų atskleidimą; kūrybingumą; aktyvų žaismingumą; negatyvo trasformacija ir kt.
Skatina vyriškosios individualybės dalies (jan) atskleidimą; tikėjimą savo sėkme ir vedimu.

Protui: originalumas; nebaimė suklysti ir rizikuoti; optimizmas; siekis veikti, drąsa, tikslingumas.

Emocijoms ir psichikai: ramina užspaustus jausmus, stresą, depresiją, sklaido baimes. Skatina džiaugsmą, gerą nuotaiką.

Galimi šalutiniai:
Atveria garbėtrošką, puikybę ir apnuogina tuštybę tų, kurie vaidina įžymybę ar net charizmatinę asmenybę, nors tokie nesa;
Tinginiai, kurie svajoja apie tai, ką jie padarytų jei darytų, gali susidurti su savo puikybės ir ambicijų apraiškomis;
Blogio linkintiesiems sukels sumaištį viduje ir aplinkoje, pareikš, kad visi darbai turi savas pasekmes : geri – geras, blogi – blogas;
Ir kt.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė;