Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Akcija!

Rubino kristalo pakabukas, 2,5-4,2 gr.

Akcija!

Original price was: €29,00.Current price is: €27,00.

Natūralios formos kristalai iš Pakistano.

Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai ilgis ~1,2-1,4 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Pakistanas
Svoris 2,5-4,2 gr.
Aprašymas:

Vienas garsiausių pasaulio mineralų terapijos atstovų M. Giengeris teigia, kad rubinas skatina aistringą proveržį gyvenime ir ramina savigriovos tendenciją. Suteikia dinamikos ir ištraukia iš letargo ir nuovargio būsenos, o kartu nuraminą ir hiperaktyviuosius. Sužadina aktyvų seksualumą. Skatina veikti aktyviai, drąsiai, gyvai ir impulsyviai.
Fiziniu lygmeniu jis aktyvina kasą, antinksčius, medžiagų apykaitą. Padeda nuo infekcinių ligų. Naudingas esant potencijos sutrikimams (dedamas prie gaktos plaukų, nešiojamas kelnių kišenėje), žemam kraujospūdžiui, nugaros skausmams ir jautrumui temperatūrų pokyčiams.

Senovėje rubiną dovanodavo jaunavedžiams, kad jų meilė niekados negestų.

Rubinas, kaip ir kiti stiprūs akmenys, turi savų reikalavimų būsimam šeimininkui, kuriais jį pirmiausia patikrina. Tai reikalavimai susiję su šio akmens pagrindine tema ir jo funkcijomis.
Suaktyvinęs valią, jis patikrina jūsų geravališkumo ir piktavališkumo koeficientą. Tai reiškia ir tai, kad kuo daugiau priešų aplink save matote, tuo aktyvesnis priešas sau esate.

Rubino tema – DVASIOS VALIA. Jo funkcija pagal šią temą – žemiškosios valios pavertimas dvasios velia per Meilę, įrodomą darbais dėl kitų. (A. Ilgevičienė).

Per rubiną veikia aktyvi ir aštri saulės ir marso energija. Tai reiškia, kad akmuo neišvengiamai suaktyvins šių planetų veikimą jį nešiojančio žmogaus gyvenime. Iš čia dar viena rubino funkcija – vidinės energijos kokybės pavertimas kosmine ugnimi. Paversti galima tiktai tuomet, kai toji kokybė jau pažįstama, nes pavertimas, tai sąmoningas veiksmas, vedantis į sąmoningą alchemiją ir su ja susijusią transformaciją.
Tiktai atlikęs žmogus tampa dvasios karžygiu. Vadinasi tam reikalingas kosminių įstatymų, Kaip vertybių, turėjimas savo širdyje, vadovavimasis jais ir siekimas aukštųjų idealų. Tai tikrasis bet kurios srities lyderis.
Idealų neturintis, kosminių įstatymų ir jų vertybių nežinantis žmogus mokosi dirbdamas ir tarnaudamas tiems, kurie jų turi. Tokiam žmogui netinka būti lyderiu, nors jis dažnai įsivaizduoja priešingai.

Rubinas tai tikrojo charizmatinio lyderio, vedančio ne pavienius žmones, o tautą ar net žmoniją, akmuo.

Informacija pateikta iš:
„Akmenų knyga arba žingsnis į platesnį suvokimą“ A. Ilgevičienė

Lemūrijos kalnų krištolo kristalo pakabukas (AA), „lazeris”, 5 gr.

29,00

Lemurijos kalnų krištolo pakabukas, „pirštukas”, 2,5-4 gr.

11,00

Kalnų krištolo pakabukas ,,pirštukas” 5-6,5 gr.

22,00

Dūminio kvarco kristalo pakabukas „pirštukas”, 6,7-9,7 gr.

15,00