Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Rožinio kvarco bokštas (AA), 136 gr.

34,00

Prieinamumas: Liko 1

, ,
Prekės informacija
Išmatavimai Aukštis 8,7 cm, plotis 3,2 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Pietų Afrika
Klasė AA

Rožinis kvarcas – tai rūpestingas gydytojas ir tylus mokytojas. jis žmogui atveria daugybę meilės skirtingų aspektų ir kantriai veda per juos. Moko ne tik priimti save ir kitus, bet ir harmoniją saugoti, kitų niekaip nežeisti, bet ir savęs neleisti žeisti. Jis moko priėmimo ir atidavimo meno.
Daugiausia skausmo ir kančios žmonių gyvenime suteikia meilė, taip pat – daugiausia džiaugsmo ir laimės. Todėl viskas ne nuo aplinkos, o nuo paties individo nusiteikimo ir jo santykių į kitus priklauso.

Rožinis kvarcas dirba su meilės stygiumi, kylančiu iš jau suprastos arba dar nesuprastos puikybės.
Harmoningo žmogaus meilė sau – tai gerbimas kūrėjo darbo, atliekamo per kiekvieną žmogų, pasirenkantį susivokimo kelią.

Rožinio kvarco tema- MEILĖ. Tai akmuo numeris vienas šioje temoje. Jo funkcija šioje temoje paskatinti meilie sau, priimti save, leisti sau tiesiog gyventi (A. Ilgevičienė).
Meilės pamokos – pačios svarbiausios ir sunkiausios daugumai žmonijos. Jos daugiapakopės ir įvairialypės.

Mineralų poveikio tyrėjas K. Raphaell teigia, kad tai pagrindinis širdies čakros akmuo, suteikiantis vidinę taiką, gydantis širdies žaizdas. Jis – meilės ir džiaugsmo mokytojas. Suaugusieji nepatyrę meilės ir nepatenkinę savo emocinių poreikių vaikystėje, jaučia nevisavertiškumą ir vienatvę. Jiems sunku būti laimingiems nes jie nemoka mylėti net savo vaikų. Taip atsiduriame užburtame rate.

Visa tai gydo rožinis kvarcas. Jis padeda atleisti ir naujai perprogramuoti savo širdies darbą, suvokti, kad meilės šaltinis yra pačiame žmoguje, o ne aplinkoje. Rožinis kvarcas panašus į senolę, kuri žino visus atsakymus ir gali gydyti vien žvilgsniu. Jį nešiojant galimi jausmų protrūkiai, užspaustų ir pamirštų prisiminimų išnirimas iš praeities. Tokiam žmogui reikalinga paguoda. Tai emocinė chirurgija po kurios širdis gyja. Nešiojami puikiai veikia būgnininkai akmenėliai. Idealiai veikia karoliai.
Melody rašo, kad rožinio kvarco energija pašalina negatyvą iš visų čakrų. Suteikia ramybę ir aiškumą chaotiškose ar krizinėse situacijose. Rožinis kvarcas ramina pyktį, puikybę, sustiprina pasitikėjimą savimi, saviraišką. Padeda suharmonizuoti jausmus.

Rožinis kvarcas INTERJERUI

Du panašaus dydžio rožinio kvarco gabalai miegamajame pietvakarių pusėje sustiprins sutuoktinių meilę ir savitarpio supratimą. Tie, kurie dar ieško antrosios pusės, gali minėtoje pusėje taip pat dėti du gabalus. Tai gali būti rutuliai, kiaušiniai širdys ar gabalai. Tai galima padaryti per pačią pilnatį išreiškus intencijas ir ketinimus. Taip pat patartina dėti prie kompiuterio ar darbo kambaryje ar bet kur kitur, kur norisi. Galimi įvairūs akmens pokyčiai dėl aplinkos ir žmonių poveikio – tai yra visiškai normalu.

Apdėjimo rožinio kvarco būgniniais gabalėliais PRAKTIKA:
Akmenėliai apdedamos visos čakros tų, kurie nesugeba atsipalaiduoti, pervargo, patyrę stresą ar šoką, taip pat kuriuos kankina abejonės savimi ir savo gyvenimo prasme arba kurie išgyveno didelę netektį ar nusivylimą. Labai naudinga tiems, kurie nesugeba mylėti, yra apimti didelės puikybės. Stipriau veikia praktika rožinio kvarco akmenų rate. Taip pat turime daug kitų įvairių gaminių. Apyrankės, karoliai, širdys, rutuliai ir kt.

Parengta naudojantis:
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” A. Ilgevičienė