Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Rodonitas, M-L dydis

2,90

Prieinamumas: Liko 21

, ,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Triklininė
Akmens kilmės šalis Marokas
Svoris 10-22 gr.

Tai “meilės akmuo”. Su juo galite pasiekti vidinę ramybę ir visokeriopą veiklumą.
Jis skatina pažinti širdies galias ir jos išraiškas, skatina tarnystę ir kūrybingumą, įlgą ir pastovią meilę. Padeda atverti užslėptus talentus ir sugebėjimus (P. Globa).

Jis itin tinka tiems, kurie mėgsta maldas arba matrajogą, nes sustiprina maldos poveikį žemiškiesiems reikalams.

Rodonito tema – MEILĖ, širdies jėgos sukaupimas ir jos materiali realizacija.
Šiai temai atstovauja nemažai mineralų, tačiau tik rodonitas ir rausvasis jaspis skatina realiausią t. y. materialiausią, jos išraišką. Ši išraiška yra ne sugebėjimas mylėti ir dalytis savo meile, bet reali pagalba sprendžiant žemiškuosius klausimus.

Jis ramina verksmingas emocijas, perdėtą paklusnumą ar pasidavimą dėl šventos ramybės. Ramina vidinį nerimą, emocingas baimes. Tinka nuo emocinių traumų.
Padeda nuo šoko, senų emocinių ir psichinių žaizdų, emocinio skausmo ar net kunkuliuojančio pykčio (M. Giengeris).

Rodonitas padeda ramiai koncentruotis, veikti ir mokytis iš gyvenimo. Net ekstremaliose situacijose, kilus pavojui padeda išlikti sąmoningam, taip pat supratingai reaguoti į provokacijas ar įžeidimus, suprasti, kad kerštas pirmiausia kenkia kerštaujančiam (M. Giengeris).

Rodonitas padeda nugalėti netektį, kurioje jaučiatės užstrigęs. Jis padeda paleisti dvasinį skausmą, pojūtį, kad su jumis buvo elgiamasi neteisingai, ir aukos vaidmenį bei iš širdies kitiems atleisti. Taip jis praskaidrina nuotaiką, padeda veikti ir išsikapanoti iš beviltiškų situacijų (M. Giengeris).

Padeda tvarkytis su baimėmis, “likimo smūgiais”, praradimais, mirties baime, smurtu ar kitais pavojais. Švelnina stiprias iracionalias baimes. Tipiškos priežastys jam naudoti yra stiprus apsaugos poreikis arba pakankamas kalbėjimas apie turimas baimes, tuo jų nepalengvinant (M. Giengeris).

Rodonitas plačiai naudojamas mineralų terapijoje. Naudingas įvairioms čakroms. Naudojamas masažams. Geriausias akmuo žaizdoms gydyti.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Gydomųjų akmenų vaistinė” Michael Gienger;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė