Rausvojo andų opalo apyrankė, 12 mm

32,00

, ,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Amorfinė
Karoliukų diametras 12 mm
Akmens kilmės šalis Brazilija

Opalas visose kultūrose buvo laikomas vienu paslaptingiausių akmenų. Rytuose jis laikytas “vilties inkaru”, slepiančiu savyje visų akmenų atskleidžiamas dorybes. Plinijus teigė, kad jame yra švelni granato ugnis, žinantis ametisto purpuras, ištaiginga smaragdo jūros žaluma, auksinis topazo geltonumas, gilus safyro mėlis ir visos tos splavos žybsi nenusakomai žaisdamos.

Bendroji Opalų tema – ATSKYRIMAS. Veda prie vidinio ir išorinio blogio ir gėrio, tikrumo it netikrumo atskyrimo. Opalai veda į išskirtinį sąžiningumą savo sielai. Atskyrimo dovana – neįkainojama vertybė. Atskirti gebantis žmogus yra laisvas, tikras ir nuoširdus. Jis atsparus manipuliacijoms, nes mato ne tik jas, bet ir tai kam jos naudingos ir kodėl.

Vienas garsiausių mineralų tyrinėtojų M. Gingeris tyrė įvairias opalų rūšis. Anot jo bendrine prasme opalai skatina džiaugsmą žemiškajame gyvenime, įvairiapusiškumą, žadina norą keistis o kartais būti spontanišku. Jie stiprina seksualumą, žaismingumą, optimizmą, retkarčiais net lengvabūdiškumą. Skatina poetus ir menininkus. Stiprina norą gyventi ir bendrą sveikatos būklę.

Opalai padeda pažinti savo esmę be jokių pagražinimų, vadinasi, silpnybes ir dorybes. Išryškina tas savybes, kurių nešiojantis žmogus turi daugiau: gerajam – jo gerumą, o blogajam – jo blogumą su visomis pasekmėmis.

Visi opalai skatina įvairiapusiškumą, intuiciją, optimizmą, žaismingumą, kūrybingumą, psichologinį paslankumą, spontaniškumą. Padeda rasti prasmę isbandymuose. Gali sužadinti mistinius sugebėjimus, sukelti vizijas, sapnus.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą IVt” A. Ilgevičienė