Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Prenito apyrankė, 10 mm

18,0022,00

,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Rombinė
Karoliukų diametras 10 mm
Akmens kilmės šalis Brazilija

Prenito energija aktyvina regeneracijos procesus. Kai mes nebenorime gyventi taip, kaip gyvenome iki šiol, bet nežinome, kaip gyventi ateityje ir žinoma dabar, mums į pagalbą ateina prenitas. Jis padeda aiškiau suprasti save, lyg ir surasti save iš naujo – pripažinti save kaip asmenybę, atverti tuos išminties klodus, kurie iki šiol buvo užrakinti „10-čia užraktų“. Prenitas padeda palengva atrakinami vieną užraktą po kito.
Taip pat padeda apvalyti emocijas. Kai jus paliks prisiminimai apie klaidas, netektis, patirtas dvasines kančias, jūs tarsi atgimsite iš naujo. Žinoma tai pareikalaus įdėti pastangų, kad visi nemalonumai, kurie buvo praeityje nepasikartotų, ir kad iš savo negatyvios patirties padarę išvadas pasimokintumėte ir atgal nesugrįžtumėte.
Supratę praeities pamokas, padėkoję ir paleidę jas, jūs tarsi išlaisvinate erdvę naujai energijai – drąsai, analitiniam mąstymui ir įžvalgai.

Veikdami kartu su prenitu ir jo pagalba matysite ir suvoksite pozityvius pokyčius savo gyvenime, žinosite ką turite atlikti šiame gyvenime ir kaip tai padaryti. Jis tarsi tarpininkas tarp Dievo ir žmogaus, šis akmuo padeda rasti tą dievišką kibirkštį, kuri ir išveda į kelio tiesiąją.

Tai akmuo, kuris padeda įgyvendinti savo svajones ir planus.

Tai labai geras akmuo meditacijai, jos metu paryškina vaizdinius, pagreitina jų atsiradimą, o kai kas netgi patyria aiškiaregystės impulsus.

Pasižymi apsauginėmis funkcijomis – saugo fizinį, mentalinį ir emocinį kūną nuo negatyvios energijos.

Stimuliuoja metabolizmo procesus, gerina toksinų šalinimą iš organizmo, gali būti naudojamas gydant inkstų, pūslės sutrikimus. Stimuliuoja regeneracinius procesus.

Prenitas kristalizuojasi stalaktitiniuose sluoksniuotuose kloduose kompaktiška granuliuota mase. Labiausiai paplitusios spalvos yra nuo švelniai žalios iki tamsiai žalios, tačiau randama ir balto bei geltono prenito.

Parengta naudojantis knyga:
„Kristalų galia“ R. Dragūnienė