Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

-15%

Pirito širdis, 292gr

44,00

Prieinamumas: Liko 1

, ,
Prekės informacija
Išmatavimai 8,5x8,5 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Kubinė
Akmens kilmės šalis Peru
Svoris 292 gr

Auksaspalvis spiritas idealiai atitinka eterinio kūno poreikius, prisotina jį savo stiprios energijos. Todėl šį akmenį nešiojantis žmogus jaučiasi tvirčiau, o ilgainiui pats pradeda spinduliuoti pirito energiją.

M. Giengerio teigimu, piritas skatina savęs pažinimą, parodo tiek gerąsias, tiek prastąsias charakterio savybes. Jis atveria prisiminimus arba tiesiog tai, kas buvo slepiama, suteikia galimybę būti atviram ir garbingam.
Šis mineralas padeda suprasti gyvenimiškosios situacijos arba ligos priežastį ir skatina kitimą. Jis išryškina neaiškių ligų simptomus. Sužadina kepenų funkciją.

Pirito tema – GYVYBINGUMAS. Jis stiprina eterinį kūną ir taip pagerina viso organizmo gyvybinį potencialią ir visokeriopą atsparumą (A. Ilgevičienė).

Iš mineralų terapijoje naudojamų akmenų, piritas ko gero, labiausiai gali sustiprinti eterinį kūną. Šis kūnas atsakingas už žmogaus fizinę sveikatą ir atsparumą aplinkos įtakai. Jeigu jis silpnas, žmogus greitai pavargsta, dažniau serga, mažėja gebėjimas atsispirti bet kokiam neigiamam poveikiui. Sveiko žmogaus eterinis kūnas panašus į auksinio meškiuko kailį. Jis siekia 5-7 centimetrus nuo fizinio kūno.

Melody teigia, kad piritas turi savybę atriboti, todėl šis akmuo puiki apsaugos priemonė nuo neigiamos energijos.
Piritas veikia fiziniu, eteriniu ir emociniu lygmenimis. Jis simbolizuoja saulės šilumą. padeda lengviau suprasti kas slypi už žodžių ir veiksmų. Stimuliuoja protinius sugebėjimus, stiprina atmintį.

Piritas stiprina astralinį (emocinį) kūną ir taip padeda įveikti baimes, depresiją, nusivylimą ir iliuzijas (Gurudasas).

Senovės Egipte, Meksikoje, Šiaurės Amerikoje piritas buvo naudojamas magijai ir specialiems veidrodžiams, valantiems žmogaus eterinį ir astralinį kūnus, gaminti.

Pirito geriau nenešioti ilgą laiką, nes jame esantis geležies sulfidas gali sudirginti odą. Rekomenduojama nešioti dvi savaites, dvi ilsėtis ir pan.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” IV t. A. Ilgevičienė