Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Okeaninio agato apyrankė, 8 mm

21,00

Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Karoliukų diametras 8 mm
Akmens kilmės šalis Madagaskaras
Aprašymas:

Tai yra vienas iš geriausių imunitetą stiprinančių gydomųjų akmenų. Jis skatina audinių detoksikaciją, limfos tekėjimą ir imuninės sistemos reagavimą. Galima naudot tiek profilaktikai, tiek gydymui (M. Giengeris – mineralų terapijos tėvas).

Okeaninis agatas stebuklingas akmuo mineralų terapijoje, nes niekada nesuklysi jį pasirinkęs, jei nežinai kokį akmenį konkrečiu atveju pasirinkti. Tinka visiems meridianams ir čakroms. Jis stiprina ne tik fizinį kūną, bet ir tvarko emocijas, mąstymą. Išryškina sapnus, todėl taikomas sąmoningame sapnavime (A. Ilgevičienė).

Okeaninis agatas padeda dirbti su savo sugebėjimais, skatina jų raišką, taip pat optimizmą, savarankiškumą, motyvaciją, padeda išlikti atsipalaidavusiam. Naudingas tiems kuriems kyla tarpusavio santykių problemų su kitais.
Pagelbėja esant chroniškam nuovargiui. Ypač stiprina imuninę sistemą ir regeneracijos procesus. Gali paskatinti ilgai miegoti jei to reikia atsigavimui.
Tai puiki profilaktikos priemonė tiems, kurie nuolat serga.

Padeda sveikti pirminėse vėžio stadijose ir pooperaciniu periodu. Patartinas pakabukas ant imuninės sistemos centro arba bambos. Tuo pat metu naudinga gerti šio mineralo vandenį.

Pagrindinė agatų tema – HARMONIJA. Ji pasiekiama per sugebėjimą subalansuoti emocijas ir mintis.
Agatas stiprina meilę tiesai bei padrąsina kalbėti tai, ką iš tiesų galvojate, ir apginti savo nuomonę. Padeda įveikti kartėlį ir skausmą esantį širdyje. Moko valdyti vidinį pyktį, kurį mes slepiame net nuo savęs. Agatas padeda įveikti išsiblaškymą, gerina susikaupimą. Stiprina logišką, racionalų mąstymą, todėl tuo pačiu patys galite analizuoti problemas ir jų priežastis – dėl ko jos atsirado (A. Ilgevičienė).

Agatas tai koncentrinėmis linijomis ir juostomis dryžuotas įvairiaspalvis chalcedonas. Raštai skiriasi pagal radimvietes.
Okeaninis agatas tai chalcedonas su riolitu, taip vadinamas, nes randamas jūros pakrantėje ir išgaunamas atoslūgio metu. Atrastas 1997 metais prie Madagaskaro krantų. Dar minerologų vadinamas okeaniniu jaspiu.

Puikiai dera su rožiniu kvarcu, ypač sergantiems ar silpnos sveikatos. Tai priemonė organizmo regeneracinei jėgai ir norui gyventi sukelti.

Agatas idealiai tinka masažams, taip pat plačiai naudojamas mineralų terapiautų.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Gydomųjų akmenų vaistinė” M. Giengeris;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė

Agato žvakidė, 985 gr.

44,00

Baltojo agato pakabukas

18,00

Okeaninis agatas, 30-50 gr.

7,00

Agato plokštelė, 189 gr.

35,00