Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Nefrito kiaušinis, ~34×25 mm

50,00

Neturime

, , ,
Prekės informacija
Išmatavimai ~34x25 mm
Akmens kilmės šalis Brazilija

Senovės Kinijoje Nefrito Kiaušinio techniką praktikavo vien tik moterys iš karaliaus rūmų, norėdamos sustiprinti savo makštį ir dauginimosi organus. Įterpusios nefrito kiaušinį į makštį, jos galėdavo subalansuoti bei sustiprinti gaktinio stuburgalio ir dubens raumenis.
Buvo manoma, kad tokia praktika gerina tiek fizinę sveikatą, tiek dvasinę, nes šie pratimai gerokai sustiprina lyties raumenį, kurio pagalba galima seksualinę energiją nukreipti į vidų arba į išorę, kur ji bus transformuota į aukštesnio lygmens energiją.

Nefrito kiaušinio praktikos yra gana paprastos ir jau po kelių savaičių pasiekiami tam tikri rezultatai. Dažniausiai tai pasireiškia energijos antplūdžiu ir padidėjusiu jautrumu.

Nemažai moterų pastebi, kad Nefrito kiaušinio praktika taip pat dar ir gydo. Taip yra todėl, kad makštyje yra akupresūros masažo taškai, kurie siejasi su visais gyvybiškai svarbiais organais. Daugeliui žmonių yra pažįstamos taškinio pėdų masažo technikos. Anot tradicinės kinų medicinos, tą patį galima pasakyti ir apie makštį, joje esančių taškų masažas gydo visą kūną.
Ši praktika padeda subalansuoti kūną ir pripildyti jį gyvybinės energijos, pasijausti sveikai ir patraukliai.

Nefrito kiaušinio praktika yra visiškai saugi, tačiau jos reikėtų vengti nėštumo metu ar sergant infekcinėmis makšties ar šlapimo pūslės ligomis.

Kiaušiniai yra dviejų dydžių: 40×30 mm ir 35×25 mm (ilgis x plotis). Pirmasis kiaušinis rekomenduojamas didesnis, ypatingai toms, kurios gimdžiusios, o vėliau po reguliarių praktikų galima pereiti prie mažesnio dydžio.

Šie kiaušiniai gali būti pagaminti iš įvairiausių kristalų, tačiau tradicija kilusi būtent nuo nefrito kiaušinio, nes šis akmuo pasižymi gydomosiomis savybėmis ir ramina, bei subalansuoja gimdą.

Senovės Kinijoje išoriniai moters lytiniai organai ir makštis buvo laikomi Nefrito vartais.

Labai svarbu, kad prieš patekdamas į makštį, kiaušinis būtų visiškai švarus. Prieš naudojimą, o ypač pirmą kartą, įdėkite kiaušinį į vandenį ir kaitinkite iki virimo temperatūros. Paskui kiaušinį atvėsinkite, o padariusi pratimą iškart vėl gerai nuplaukite po tekančiu šiltu vandeniu. Švara – labai svarbu!
Kiaušinis su skylute siūlui, plaudamos atkreipkite dėmesį, kad ir skylutėje neliktų makšties išskyrų likučių. Galima nakčiai pamirkyti vandens ir acto tirpale (vanduo per puse su actu). Galima plauti muilu. Tačiau atsiminkite, kad makšties audinys yra labai jautrus visokiems agresyviems valikliams, muilams, todėl svarbu viską gerai nuplauti. Dezinfekcijai taip pat tinka auštos kokybės, terapinės klasės arbatmedžio eterinis aliejus.

Skylutė kiaušinyje skirta siūlui įverti, kad būtų lengviau, atlikusi pratimą, jį ištraukti. Galima rinktis kuo natūralesnį be kvapų ir papildomų priedų siūlą, pavyzdžiui tarpdančių siūlą. Siūlas naudojamas vieną kartą, atlikus pratimus jį reikia nutraukti ir išmesti, o kitą kartą naudoti naują.

Jei kartais siūlas nutrūktų kiaušiniui esant viduje, nieko baisaus, jį galima išstumti atsitūpus, bandant kosėti arba įtempus raumenis, tarsi norėtumėte pajudinti vidurius.

Pagrindinė naudojimosi taisyklė – po pratimų turite jaustis atsigaivinusi ir sustiprėjusi. Įsiklausykite į savo emocijas, kūno poreikius, nieko nedarykite per prievartą. Susikurkite sau intymią, jaukią, malonią aplinką, kurioje galite atsipalaiduoti. Ypač tos, kurios yra patyrusios seksualinę prievartą.

Praktiką geriausia pradėti prabudinus seksualinę energiją ir bent šiek tiek sudrėkinus makštį. Tai galima padaryti pasitelkus krūtų masažą – glostykite krūtis sukamaisiais judesiais, spauskite jas šveniai bei stipriau ir tokiu būdu pabudinkite či, kuri krūtis jungia su lyties organais. O jei turite problemų su lubrikacija, prieš darydama pratimą su kiaušiniu, pasitepkite vandeniu tirpstančiu lubrikantu.

Iš pradžių atsigulkite ant grindų, o kiaušinį užsidėkite ant pilvo, vos žemiau bambos. Palaikykite jį ten arba paridinėkite po pilvą, kad kūnas prie jo priprastų, o kiaušinis sušiltų iki kūno temperatūros. Šaltas kiaušinis gali kelti papildomus nemalonius pojūčius, todėl prieš pradėdamos sušildykite jį arba savo kūnu, arba tiesiog šiltame vandenyje.

Kelis kartus įkvėpkite orą pilvu ir atsipalaiduokite. Nusišypsokite savo širdžiai ir pajuskite, kaip ji sušyla ir tarsi rožė pražysta. Paskui nusišypsokite savo lyties organams (gimdai, kiaušidėms, makščiai ir klitoriui) ir pajuskite kaip jie prisipildo auksinės meilės šviesos.

Jei kiaušinis sušilo, o jūs jaučiatės pasiruošusi, pridėkite platesnį jo galą prie makšties, palaukite, kol prie jo priprasite ir švelniai įstumkite į vidų. Pati siauriausia makšties vieta yra lyties raumuo, todėl, praslinkęs pro šį raumenį, kiaušinis toliau daug lengviau judės gilyn. Priklausomai nuo kiaušinio ir makšties dydžių galite jausti tempimą arba apskritai nieko nejausti. Abu šie potyriai yra visiškai normalūs. Visiškai normalu nejausti kiaušinio, jei jis yra giliau, nei lyties raumuo.

Jei prie kiaušinio pririšote virvelę, pabandykite nestipriai patraukti ją ir tuo pačiu metu įtempti lyties raumenį. Turėtumėte jausti švelnų truktelėjimą arba pasipriešinimą. Jei nejaučiate nieko, pabandykite dar stipriau įtempti lyties raumenį arba naudokite didesnį kiaušinį. Jei esate gimdžiusi, ypač, jei gimdymo metu buvo pažeista arba perplėšta tarpvietė, gali būti apsritai sunku išlaikyti kiaušinį viduje. Šį pratimą darykite gulint arba į ką nors atsirėmusi.

Pratimo esmė – vidiniais subtiliaisiais raumenimis, suspaudžiant raumenis ir atpalaiduojant, stumti kiaušinį aukštyn. Pratimą galima kartoti kelis kartus, patraukiant jį atgal už siūlo ir vėl sutraukiant raumenis kelti jį aukštyn. Efektyvesnė yra reguliari praktika po truputį, o ne retos, bet ilgos treniruotės.

Neverta įsidėjus kiaušinį tiesiog nešioti viduje arba su juo miegoti, tai nėra nei reikalinga, nei efektyvu. Praktikos esmė yra sutraukiant raumenis kelti jį viršun, o ne tiesiog laikyti savo viduje.

Panaudojusios nepamirškite gerai nuplauti.

Parengta naudojantis:
Knyga „Seksualinės daoistų praktikos moterims“ Manteko Čija ir šeimos gydytoja Reičelė Karlton Abrahams;