Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Nefrito apyrankė, 9 mm

20,00

Liko 2

Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Monoklininė
Apyrankės dydis 16-17 cm riešui
Karoliukų diametras 9 mm
Akmens kilmės šalis Kanada
Apdirbimas Šlifuotas
Aprašymas:

Nefritas – slėpiningas akmuo. Visi mineralai veikia sluoksniais, tačiau nefrito atveju tai pasireiškia ypač. Vadinasi, jis visiškai prisitaiko prie šeimininko sąmonės ir dirba pagal ją. Kartkartėmis priversdamas peržiūrėti ir nueitą kelią, kad pradėtų naują apviją savo žemiškosios evoliucijos spiralėje.

Šis mineralas, kaip ir žadeitas, su kuriuo jis ilgą laiką buvo broliai dvyniai, naudojamas jau daug tūkstantmečių. Iš jo buvo gaminami amuletai, kultiniai atributai, dievų statulėlės. Taikytas inkstams gydyti. Japonijoje buvo nešiojamas kaip priemonė sveikatai išsaugoti ir apsaugai nuo nužiūrėjimo. Jokie gydymo ritualai Japonijoje, Kinijoje, Tibete neapsiėjo be nefrito.

Nefrito tema – GYVYBINĖ ENERGIJA. Jo funkcija šioje temoje – gyvybinės energijos naudojimas žemiškosioms reikmėms, išnaudojant atsinaujinimo ciklus.

Mineralų terapijoje:
Jis stiprina fizinį, eterinį ir mentalinį, ramina emocinį kūnus, normalizuoja energijos tekėjimą kūnais. Ypač tinka pirmai, antrai ir trečiai čakroms. Jei emocijos stiprios, nefritą pageidautina dėti ne tik ant antros (susijusios su emocijomis), bet ir ant penktos čakros.
Taikomas masažuose. Gerai plaučių, skrandžio, blužnies ir kasos, šlapimo pūslės, inkstų, perikardo meridianams.

Dvasioje skatina:
Savo identiškumo išlaikymą bet kokiomis sąlygomis; vidinį saugumą ir taiką; kūrybingumą; pasitikėjimą savo keliu; ištikimybę idealams; išmintį; kantrybę; skatina suvokti žemėje skirto laiko ir prasmingo bendravimo svarbą ir tikslingumą.

Protui skatina:
Neutralumą; toleranciją; sprendimų priėmimą; poreikį veikti; protingą problemų sprendimą; abejonių ir beprasmybių įveikimą.

Emocijoms ir psichikai:
Ramina įtampą; susirūpinimą; padeda ištraukti stiprias emocijas, mažina vidinę agresiją, pavydo ir keršto jausmus.

Kūnui:
Įvairiapusiškai dirba su inkstais, ramina uždegimus, padeda išvengti akmenų arba šalina tuos, kurie jau yra. Padeda šalinti šlakus ir nuodus iš kūno skysčių ir audinių. Gydo šlapimo pūslę. Antinksčių veiklos sužadinimas ir medžiagų apytakos gerinimas. Stiprina atsparumą ligoms.
Daugeliu atvejų geriamas jo vanduo ar eliksyras.

Nefritas yra evoliucijos akmuo, padedantis keisti vidinį ir išorinį pasaulį. Sujungus savyje kūną ir dvasią, jokie gyvenimo sunkumai ir išbandymai nėra baisūs.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė

Nefrito apyrankė (AA), 10 mm

36,0040,00

Indigo Gabro (Mystic Merlinite) apyrankė, 8,5 mm

22,0024,00

Nefrito apyrankė (A), 8,5 mm

19,00

Nefritas, M-L dydis

8,00