Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Moldavitas, 3,6 gr.

144,00

Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai 16,8x18,9x11,4 mm
Kristalinė struktūra/Singonija Amorfinė
Akmens kilmės šalis Čekija, Pietų Bohemija: Maly Chlum, Besednice, Nesmen
Aprašymas:

Moldavitas tai vienas iš tektitų (kosminio stiklo) rūšių. Tai meteorito smūgio į žemę metu susidaręs produktas.

Mineralų terapinos žinovo M. Giengerio duomenimis, moldavitas Jau nuo akmens amžiaus buvo naudojamas amuletams. Iki šiol jis laikomas magišku laimės akmeniu, padedančiu vaisingumo burtuose ir pritraukiančiu norų išsipildymą.
Šis akmuo plečia dvasines dimensijas, skatina aiškiaregystę, prisiminimus ir vizijas, padedančios suvokti savo būties užduotis ir prasmę. Ramina prisirišimus, susijusius su rūpesčiais dėl pinigų ir ateities. Sužadina spontaniškas idėjas ir problemų sprendimus. Padeda gydyti kvėpavimo takų ligas, gripą, anemiją.
Melody rašo, kad moldavitas suaktyvina trečiąją akį, kaklo čakrą, ir karūnos čakrą. Derinys su kalnų krištolu sustiprina, stabilizuoja ir plečia specifinę moldavito energijos skalę ir jo gydomąjį poveikį. Jį gali papildyti sugilitas, celestinas, akvamarinas, deimantas, lazuritas, opalas.

A.Ilgevičienės teigimu moldavito funkcija – suaktyvinti komunikacijos ir širdies centrų energiją ir sąmoningai ją nukreipti žemiškiems darbams atlikti.
Jis naudingas tiems, kur jie jau išmoko rožinio kvarco (meilės sau) ir mangano kalcito (savęs ir kitų priėmimo, taip pat motiniškos meilės) pamokas arba jas dar mokosi. Šiems žmonėms palengvins priėjimą prie savo sielos per širdį, padės emociškai ir mentališkai išgydyti save.

Jo savybės labai skiriasi nuo kitų žaliųjų akmenų (smaragdo, verdelito, peridoto ir kt.).
Moldavito užduotis – pritraukti reikalingą informaciją ir padėti ją panaudoti savo ir kitų emociniam ir mentaliniam gydymui.
Moldavitas vienas iš įkvėpimo spindulio akmenų. Būdamas meteorito atnešto įstatymo įspaudu, jį nešiojantį žmogų skatina savo gyvenime laikytis kosminių įstatymų, dėmesingai ir atsakingai vartoti žodžius. Suteikia įkvėpimą tiems, kurie tuos įstatymus supranta ir savaip perduoda žmonėms.
Todėl šis akmuo pravers tiems kurie dirba su rašomu, tariamu žodžiu, arba tiesiog su kitais žmonėmis. Taip pat atsidavusiems dvasininkams dirbantiems su širdimi, gyduoliams turintiems „suvirškinti” paciento ligą, nuoširdiems gydytojams, mokytojams, pašauktiesiems dirbti su jaunimu, menininkams, literatams ir pan. Taip pat pagaunantiems Dieviškojo įkvėpimo siūlą, kurių kūryba tampa „kuoliuku” tai energijai Žemėje skleisti.

Gali būti nešiojamas ant kaklo, širdies ar ausyse. Žiedas mūvimas ant bevardžio piršto reikiamoje rankoje. Rėminamas į sidabro arba aukso ir sidabro lygių dalių lydinį.

Moldavitas, 3,4 gr.

170,00

Juodasis tektitas, 8,5 gr.

11,00

-14%

Moldavitas, 2,8 gr.

Original price was: €115,00.Current price is: €99,00.

Libijos dykumos stiklas (gelsvasis tektitas), 12,3 gr.

61,50