Masažinis volelis iš rožinio kvarco

29,00

• Auksinės spalvos tvirtas nerūdijančio plieno rėmelis.
• Rėmelis su specialiomis įvorėmis tarp akmens ir rėmelio, todėl volelis negirgžda ir lengvai bei maloniai sukasi.
• Natūralus akmuo ir kokybiška konstrukcija.
• Graži dėžutė su magnetiniu uždarymu tinkama dovanai, taip pat patogi saugiam laikymui.
• Viduje rasite naudojimosi ir priežiūros instrukciją su paveikslėliais.

Neturime

Prekės informacija
Akmens kilmės šalis Brazilija
Kategorijos: ,

Vis daugiau moterų atranda, kad veido masažas yra nuostabus, natūralų grožį puoselėjantis ir labai malonus ritualas. Juk smagu tiesiog būti gražiai, turėti skaisčią, sveiką švytinčią veido odą, o ne tik investuoti į kosmetikos priemones, maskuojančias pavargusią odą.
Atliekant masažą, veikiami ne tik veido audiniai, bet ir – atspindžio principu – visas organizmas. Masažo rezultatai tiesiog stulbinantys: veido oda atgauna spindesį ir švytėjimą, pagerėja kraujotaka ir limfos nutekėjimas, pranyksta veido pabrinkimas. Po procedūrų kurso sustiprėja veido raumenys, atsistato tonusas ir veido kontūrai. Masažas skatina odos regeneraciją, nes jo metu gaminasi kolagenas, kuris suteikia odai elastingumo ir ją atjaunina. Masažuojant veidą, daromas taškinis poveikis biologiškai aktyvioms projekcinėms organizmo zonoms; tokiu būdu procedūros metu ne tik atjauninamas veidas, bet ir sureguliuojamas vidaus organų darbas, raminama nervų sistema ir gerinama savijauta.

Veide yra apie 70 raumenų, kurie kasdien įsitempia nuo įvairių mimikų, įtempto darbo, streso ar net prasto miego. Kasdien masažuojant veido raumenys atsipalaiduoja, suaktyvėja krajotaka ir kraujo pagalba atnešamas papildomas deguonis.
Masažas šiuolaikiniame nuolatinės įtampos ir skubos pasaulyje įgavo ypatingą reikšmę, juk taip svarbu sustoti, atsigręžti į save, įsiklausyti į savo organizmo siunčiamus signalus. Masažas yra vienas iš greitų būdų pabėgti nuo rūpesčių, atsipalaiduoti, pakelti nuotaiką bei pagerinti bendrą organizmo būklę.
Limfinių indų odoje labai daug. Tuoj po epidermiu, tikrosios odos speniniame sluoksnyje yra daug prasidedančių ir tarp savęs susijungusių limfinių kapiliarų ir smulkių limfagyslių. Limfinė sistema atlieka organizmo apsaugines ir gyvybines funkcijas, ji nuolat skalauja kiekvieną ląstelę, per limfą vyksta medžiagų apykaita. Tačiau ji neturi „variklio“, kaip kad mūsų kraujotakos sistema turi širdį. Masažas padeda limfai geriau tekėti, o tai reiškia daugiau sveikatos ir, tuo pačiu, natūralaus, sveiko grožio.

Rožinio kvarco veido masažuoklis – puiki priemonė visiems, besirūpinantiems savo natūraliu grožiu.
Masažuoklį naudokite ant švarios ir nusausintos odos. Patepkite odą aliejumi ar tinkamu kremu ir švelniai spausdami volelį pradėkite masažą. Prieš naudojimą volelį ar plokštelę galima palaikyti šaldytuve – veikia gaivinančiai, vėsinančiai ir sutraukia poras.
Po naudojimo masažuoklį kruopščiai nuvalykite nuo aliejaus ar kremo likučių, juk švara – grožio pamatas.

Apie ROŽINĮ KVARCĄ mineralų terapijoje:
Rožinis kvarcas – tai rūpestingas gydytojas ir tylus mokytojas. jis žmogui atveria daugybę meilės skirtingų aspektų ir kantriai veda per juos. Moko ne tik priimti save ir kitus, bet ir harmoniją saugoti, kitų niekaip nežeisti, bet ir savęs neleisti žeisti. Jis moko priėmimo ir atidavimo meno.