Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Malachito apyrankė, 6 mm

22,00

Neturime

,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Monoklininė
Apyrankės dydis 15-19 cm riešui (reguliuojamas)
Karoliukų diametras 6 mm
Akmens kilmės šalis Kongas
Metalas Nerūdijantis plienas

Malachito energija – tai pavasario energija. Pavasarį iš žiemos miego bunda gamta, žemė, galinga ir švelni jėga kelia visa, kas gyva. Sprogsta pumpurai, prasikala žolė, lyja šiltas lietus. Taip ir malachito kristalų energija veikia žmogaus organizmą.

Malachito tema – ŽEMIŠKOJI MEILĖ. Jo funkcija – atskleisti meilės galias žemiškajame plane.

Vadinasi, pirmiausia, kaip ir kiti asmenys dirbantys su galiomis, malachitas, priverčia pamatyti savo vidinę energiją: ne tik kuriančią, bet ir griaunančią dalį. Žmogus privalo pasirinkti, ar gyvenime sieks supratimo ar liks nesuprantantis. Esantis nesupratime visų problemų priežastis mato kituose, bet ne savyje. Tokiam malachitas, deja gali ištraukti iš vidaus tai, ko jis nenorės matyti, o gal net pritraukti įvykius, taigi vargu ar jis jam bus reikalingas. Siekiantis supratimo žmogus žino, kad traukiame tai, ko iš tiesų esame verti, todėl nekaltina kitut dėl savo nesėkmių ar nelaimių ir bando keistis pats. Tokiam malachitas bus puikus pagalbininkas, o vėliau – vedlys ir draugas.

Meilė – galingiausia jėga. Joks pyktis, neapykanta ar žiaurumas savo jėga neprilygs meilės jegai. Todėl tas, kuris pažino meilę ir ja tapo, yra neįveikiamas, jam nieko saugotis nereikia, nes meilė pabudina jame tikrąją Idejai ir Dvasią. Be jos Idėja lieka tik programa, o dvasia negali išskleisti savo sparnų. Malachitas padeda tą Meilę realizuoti žemėje.

Dvasioje jis skatina dievo pojūtį, lengvesnį ženklų pastebėjimą, altruizmą, vidinį teisingumą, saviraišką, kūrybingumą. Suteikia tolerancijos ir lojalumo santykiuose, platesnį grožio, estetikos supratimą. Gilina gamtos didybės ir grožio pajautimą.

Protui: gilesnė potyrių ir situacijų analizė, sugebėjimas paleisti blogas ar pasenusias fiksacijas bei požiūrius. Skatina pastabumą, greitus sprendimus.

Emocijoms ir psichikai: trumpam ištraukia užspaustas emocijas ir troškimus į paviršių, vėliau ateina palengvėjimas. Ramina baikštumą ir psichikos ligas. Padeda įsijausti į kitą. Tinka gydyti seksualines problemas susijusias su prasta praeities patirtimi. Ramina baimę būti savimi, baimę prarasti, baimę atsiverti meilei ir švelnumui. Skatina savęs priėmimą, atsipalaidavimą, švelnumą.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė