Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Lazurito pakabukas, 1,5-1,7 gr.

9,00

Liko 3

Prekės informacija
Išmatavimai ~15x7 mm
Kristalinė struktūra/Singonija Kubinė
Akmens kilmės šalis Pakistanas
Metalas Sidabras 925
Apdirbimas Šlifuotas
Aprašymas:

Lazuritas – vienas iš brangakmenių, lydinčių žmogų ilgame civilizacijos kelyje. Kinijoje, Tibete, Indijoje laikytas grožio etalonu, Dangaus didybės ir dievų galybės įsikūnijimu akmenyje. Jau apie 4000 m. pr. Kr. laikotarpio – archeologinių kasinėjimų metu buvo rasta papuošalų, amuletų, talismanų iš Lazurito. Jo gausiai randama Egipto faraonų kapuose. Jis buvo laikomas valdovų akmeniu, nešančiu sėkmę, atveriančiu dievų malones ir padedančiu teisingai valdyti. Buvo labai vertinamas dovanotas akmenėlis ar papuošalas ir laikomas ypatingo draugiškumo ženklu.

Lazurito tema – KOSMINIAI ĮSTATYMAI (visuotiniai dėsniai), todėl jų funkcija įvairių sąmonės lygmenų žmonėms skirtinga: vieniems padės juos išgirsti savyje ir taip išeiti į Savo Kelią, kitiems padės teisingai eiti savu keliu, tretiems – tapti tais įstatymais būnant Žemėje.

Sugebėti išgirsti ir suprasti kosminius įstatymus – tai be galo ilgas ir nelengvas darbas, kurį iš tikrųjų atlikti sugeba tik tas, kuris nebijo savo iliuzijų, silpnybių, ydų ir nuosekliai, sistemingai ir sąmoningai praktikuodamas išlydo jas savo įsikuriančioje širdies ugnyje. Tas, kuris tą ugnį įkūręs, žino savo darbą ir jį vykdo, sugeba gana greitai suprasti jam skirtas pamokas, perspėjimus ir išbandymų prasmę. Jiems Lazuritas – puikus pagalbininkas ir mokytojas vedlys.
Lazuritas – tai mentalinis mokytojas, padedantis atrasti save, aiškiau išreikšti savo mintis, įžvelgti spragas ir problemas savyje, skatinantis dvasinį augimą, dvasinę ir intelektualinę pusiausvyrą, suteikiantis daugiau idėjų ir erdvės mąstymui. Lazuritas naikina blokadas jausmų srityje, padeda pajausti stipresnį ryšį su aukštesniuoju ,,aš’’.

Mineralų terapijoje: valo ir harmonizuoja visas čakras (ypač V ir VI)
Moto: būk.tas kas esi, ir nebūk tas kas nesi.

Padeda išsivaduoti iš nesąmoningai susikurtų ribų. Padeda ieškoti atsakymo į klausimą “Kas aš esu”, veda į vidinę tiesą, garbingumą, sąmoningumą, inteligenciją. Padeda įveikti iliuzijas, ramina baimes, melancholiją, emocines įtampas, nuoskaudas, agresiją, puikybę, nepasitenkinimą savimi.
Puikiai tinka meditacijoms, skatina vizijas,padeda skaityti ženklus. Padeda dvasinėse ir psichodvasinėse srityse.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė

Lazurito pakabukas „Donutas”, 16-18 mm

9,00

Lazurito bokštelis, 56 gr.

19,00

Lazurito apyrankė (A), 10 mm

31,0035,00

Lazuritas, XL dydis

8,00