Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Kuncito kristalas, M dydis (7-12 gr.)

6,00

Natūralios formos kuncito kristalai iš Pakistano

Prieinamumas: Liko 19

,
Prekės informacija
Išmatavimai ~1.5-3 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Monoklininė
Akmens kilmės šalis Pakistanas
Svoris 7-12 gr.

Kuncitas yra išskirtinis Meilės temos akmuo, kuris padeda sujungti skirtingas Meilės apraiškas į vieną. Padeda kurti mylinčias mintis, nuotaikas, emocijas ir jausmus, moko atsidavimo ir bendravimo su savimi bei supančia aplinka.

Pasak Melody, kuncitas suaktyvina širdies, kaklo ir trečiosios akies čakras. Skatina energijų susiliejimą maloniam bendravimui, apvalo visais lygmenimis, pakelia vibracijas. Skatina dieviškąją meilę, vidinį žinojimą ir išorinę meilės raišką. Padeda atsipalaiduoti. Padeda medituojant ir visur, kur reikia rasti savo centrą, net jeigu būsite minioje. Padeda atverti širdies čakrą, suteikia dvasinio pasitikėjimo, gyvenimiškos jėgos.

Pasak A. Ilgevičienės kuncito funkcija – ATSIDAVIMAS PER MEILĘ, aukojamą paskirčiai.
Šis akmuo ramina bet kokį gailestį ar baimes, atskleidžia jų priežastis, slypinčias prisirišimuose prie materialių dalykų, savo emocingų poreikių, kitų žmonių ar įsivaizdavimuose apie save patį. Jis padeda suprasti, kad kiekvienas žmogus po savęs palieka tik tuos darbus, į kuriuos įdeda savo meilę. Darbai be meilės neturi išliekamosios vertės.

Kuncitas – idealus akmuo visų krypčių dvasininkams, šventikams, vienuoliams, visa širdimi pasirinkusiems atsidavimo Meilei, Dievui ir pagalbai žmonėms kelią.
Jis naudingas rašytojams ir poetams, dailininkams, muzikantams kuriantiems Dievui ir žmonėms.

Tai tikinčiųjų šviesa, Meile ir visuotiniu gėriu akmuo. Jis juos palaiko ir įkvepia, sutvirtina sunkiomis minutėmis, skatina filosofinį požiūrį išbandymuose ir atveria vis gilesnius sąmonės slėpinius vertajam. Jis veda paskirčiai atsidavusiuosius, užpildo jų širdis ir protus visuotinės meilės harmoningumu.

Kristalinė struktūra/singonija: Monoklininė singonija

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” A. Ilgevičienė;