Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Gintaras mineralų vandeniui

10,00

Sudėtis: gintaras

Prieinamumas: Liko 2

, ,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Amorfinė
Akmens kilmės šalis Baltijos pajūris
Svoris 30 gr.

Kaip paruošiamas mineralų vanduo?

Kokį vandenį gerti, pasirinkimo galimybė yra ne viena. Vieni naudoja vandenį tiesiai iš čiaupo (Lietuvoje centralizuotai tiekiamas geriamasis vanduo imamas iš gilių požeminių gręžinių, todėl iš čiaupo teka tinkamas gerti vanduo), kitiems galbūt patikimiau atrodo gerti pirktą parduotuvėje vandenį, dar kiti yra laimingi pašonėje turėdami gėlą šaltinį. Į geriamąjį vandenį įdėjus akmenėlį gaunamas mineralų vanduo, tad jį pasigaminti patiems visiškai nesudėtinga.

Tokiam vandeniui ruošti pasirinkti akmenys privalo būti natūralūs ir kokybiški. Žmogus, įsigydamas mineralą šiam tikslui, turi būti užtikrintas, kad įsigyja išties natūralų (nedažytą, nekaitintą, neapšvitintą ir jokiu būdu ne imitaciją) ir vandens ruošimui tinkamą (nekenksmingą sveikatai) akmenį. Priešingu atveju, tokio vandens naudojimas gali pridaryti žalos, vietoj tikėtosios naudos.

Dar labai svarbu, kad mineralai būtų skirti tik vandeniui ruošti ir nebūtų niekaip kitaip naudojami – jų negalima nešioti prie kūno, naudoti mineralų terapijos seansuose, taikyti meditacijų metu ar kitaip, nebent, jei jau nusprendėte, kad tą akmenėlį naudosite kitiems tikslams, o ne vandeniui ruošti. Taip pat akmenėliai turėtų būti aptakių formų, nugludinti, kad nekiltų grėsmė atskilti akmenėlio atplaišoms.

Mineralų vandens paruošimas priklauso nuo to, kokiu tikslu jį naudosite:

Vanduo kasdienei profilaktikai. Paprasčiausia yra pasiruošti saugų vartoti geriamąjį vandenį, kurį galima gurkšnoti visą dieną. Geriausia tam pasirinkti universalius mineralus –gintarą, kalnų krištolą, ametistą, rožinį kvarcą ir kt. – tada tokį vandenį galės gerti visa šeima. Tam reikia stiklinio arba molinio indo, į kurį sudedami vienas ar keli akmenėliai, priklausomai nuo jų dydžio (1 litro talpos indui užtenka keleto slyvos dydžio akmenėlių) ir užpilami nevirintu geriamuoju vandeniu (ypač gerai švarus šaltinio vanduo). Tokio vandens per dieną galima išgerti 1 litrą ir daugiau. Išgėrus mineralų vandenį, akmenėliai kaskart vėl užpilami šviežiu vandeniu. Kartą per dvi savaites rekomenduojama akmenėlius išimti, nuplauti po tekančiu šaltu vandeniu ir pakrauti arba tekančioje saulėje, arba ant kalnų krištolo drūzos.

Vanduo, skirtas sveikatinimo tikslams (eliksyras), naudojamas esant tam tikriems sveikatos sutrikimams. Čia reikia pažymėti, kad rimti sveikatos sutrikimai turi būti gydomi prižiūrint gydytojui ar homeopatui, vartojant jų paskirtas medicinines priemones. Mineralų vanduo gali papildyti tradicinės medicinos siūlomą gydymą, veikti kaip profilaktikos priemonė ar padėti sustiprėti po sunkios ligos.

Šio mineralų vandens, dar vadinamo eliksyru, paruošimo būdas aprašytas A. Ilgevičienės „Akmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą“ I tome (123 psl.): švariai nuplautas ir pakrautas akmenėlis dedamas į lygią stiklinę ir užpilamas tyru vandeniu. Tie, kuriems suprantamas maldos poveikis, tą gali daryti su malda. Stiklinė vakare pastatoma ant palangės rytų pusėje (jei statoma vakarų pusėje, tai tą reikia daryti valandą prieš saulėlydį) ir palaikoma per naktį. Šį eliksyrą galima vartoti jau kitą rytą, kai jį sustiprina tekančios saulės energija. Nepatartina vandens palikti tiesioginiuose saulės spinduliuose (išskyrus gintaro vandenį). Šitaip paruoštas vanduo gali būti vartojamas kelias dienas. Nesuvartojus per dieną, jis laikomas tamsaus stiklo inde. Kaip ir homeopatines priemones, geriau laikyti spintelėje, toliau nuo elektros prietaisų.

Tokio eliksyro dozavimas priklauso nuo žmogaus jautrumo, mineralo kokybės ir dydžio. Iš pradžių rekomenduotina išgerti po kelis gurkšnius 30 min. prieš valgį. Jei išgėrus eliksyro jaučiamasi normaliai (nejaučiama silpnumo, nesvaigsta galva, nepykina), galima pamažu didinti jo dozes.

Daugiau informacijos apie mineralų vandens ir eliksyrų panaudojimą galite rasti M. Giengerio knygoje „Gydomųjų akmenų vaistinė: pagalba nuo A (astma) iki Ž (žvynelinė)“.

Jeigu nežinote, kokį akmenį pasirinkti konkrečiai problemai spręsti, kreipkitės į mineralų terapeutą.

Dažniausiai mineralus nešiojame kaip vėrinius, apyrankes, pakabučius, atskirais atvejais, siekiant paveikti konkrečius organus, klijuojame prie kūno, o tai ne visuomet yra patogu, kaip pvz., inkstų srityje. Geriant mineralų vandenį, akmens poveikis tiesiogiai pasiekia tą organą ar sistemą, kuriai tas akmuo yra reikalingas. Kam patinka nešioti akmenėlius prie kūno – gali nešioti prie kūno, kam patinka gerti mineralų vandenį – gali gerti vandenį. Siekiant sustiprinti mineralų poveikį esant konkrečiam sveikatos sutrikimui, kartu galima nešioti akmenėlius ir gerti mineralų vandenį.

Mineralų vanduo gali būti naudojamas ir išoriškai – juo galima prausti veidą (ypač tinka ametistas), apipurkšti kūną. M. Giengeris siūlo mineralų vandeniu apipurkšti pažeistas kūno vietas, pvz., rodonito ir mokaito vandenį purkšti ant žaizdų (prieš tai ėmusis reikiamų pirmosios pagalbos priemonių – dezinfekavimo, kraujavimo sustabdymo). Šis vanduo pagerins ir pagreitins žaizdų gijimą (kartu jo galima ir gerti, taip pat nešioti šių akmenėlių vėrinius ar apyrankes).

Mineralų vandeniu galima išpurkšti patalpas, norint pašalinti jose tvyrančią įtampą (ametistas), apvalyti jas po svečių lankymosi, paruošti poilsiui (ametistas ir rožinis kvarcas).

Šaltinis: https://www.mineraluterapeutai.lt/apie-mineralu-vandeni/