Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Klasikinio agato vėrinys – Mala 108+1

105,00

Klasikinio agato vėrinys su kalnų krištolo akcentais.

Prieinamumas: Liko 1

, ,
Prekės informacija
Išmatavimai Ilgis ~ 50 cm (be kuto)
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Karoliukų diametras 8 mm
Akmens kilmės šalis Brazilija
Metalas Detalė sidabras 925

Agatai – tai vieni nuostabiausių ir švelniausių akmenų. Jie harmonizuoja emocijas ir mintis, ramina. Taip pat skatina saugumo jausmą ir dvasinę brandą.

Pagrindinė agatų tema – HARMONIJA. Ji pasiekiama per jo sugebėjimą subalansuoti emocinį ir mentalinį kūnus. Agatas – tai universalus mineralas, kurį gali naudoti bet kas, su sąlyga, kad jis nebus dažytas. Jo energija yra švelni ir nepastebima, tačiau jis “kišasi visur”, kad jūsų gyvenimas būtų geresnis ir saugesnis. Šis unikalus akmuo padeda išsiaiškinti savo pagrindinius talentus ir naudotis jais įžvalgiai ir analitiškai.

Jis stiprina meilę tiesai bei padrąsina kalbėti tai, ką iš tiesų galvojate, ir apginti savo nuomonę. Padeda įveikti kartėlį ir skausmą esantį širdyje. Moko valdyti vidinį pyktį, kurį mes slepiame net nuo savęs. Agatas padeda įveikti išsiblaškymą, gerina susikaupimą. Stiprina logišką, racionalų mąstymą, todėl tuo pačiu patys galite analizuoti problemas ir jų priežastis – dėl ko jos atsirado.

Klasikinis agatas ypač naudingas puoselėjantiems paprastus žemiškus tikslus. Skatina “praktinę uoslę”, sugebėjimą prisitaikyti prie sąlygų be didelių praradimų ir vidinių prieštaravimų, kylančių iš proto ir emocijų konflikto. Šis agatas tiks visiems, nepriklausomai nuo Zodiako ženklo, lyties ir amžiaus. Puikiai tinka vaikams, ypač tiems, kuriuos vadina jautriais ar sunkiais, o taip pat dažnai sergantiems, perimantiems tėvų problemas, nepasitikintiems savimi.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė;