Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Kianito apyrankė (A), 12×7 mm

54,00

Neturime

Prekės informacija
Išmatavimai 16-18 cm riešui
Kristalinė struktūra/Singonija Triklininė
Karoliukų diametras 12x7x4 mm plokštelės
Akmens kilmės šalis Brazilija
Klasė A
Aprašymas:

Kianitas efektyviai valo negatyvią energiją. Tai mineralas, kurio spinduliavimo diapozonas veikia daugelyje dimensijų. Jis įveda aukštų dažnių vibracijas į protą, tuo plėsdamas sąmonę ir tarnaudamas transformaciniams procesams.

Suaktyvina pakaušio arba kauzalinę čakrą, padėdamas lengviau priimti Šviesos taisykles, integruoti jas į mąstymą. Priėmus tas taisykles, pildosi svajonės ir vizijos.

Šis mineralas sudaro puikias sąlygas prisitaikyti prie jo energijos.
Kianitas sužadina naujas jėgas, kurios pažadina aukščiausius sugebėjimus, iki šiol miegojusius. Taip pažadinama ir siela.

Puikiai gali būti naudojamas su selenitu (dvasinė jėga) ir žaliu ar juodu turmalinu (fizinis kūnas), kad tą energiją ramiai pervesti kūno nervų sistemai. Kianitas suteikia ryžto išsilaisvinti iš kieno nors užprogramuotų fatališkų įvykių (per būrimus ar pan.), fatalizmo, ramina jausmus, vizijas, skatina loginį, racionalų mąstymą ir spontanišką, bet užtikrintą veiksmą, jei jis yra reikalingas.

Kianito energija yra tarsi beribė. Jis efektyviai atstato būties tylą ir ramybę. Padeda išsklaidyti pyktį ir frustracijas, stimuliuoja komunikabilumą ir sąmoningumą.

Kianitas sužadina aktyvumą, blaivų protą ir skatina siekti kad visi troškimai būtų įgyvendinti.
Su juo randamos sąsajos tarp aukščiausio lygmens intuicijos ir širdies. Taip pat jis padeda siekti pažangos ir progreso, sužadina meilės alsavimą, užuojautą ir ryžtingumą.
Kai jaučiate dvasinį ir intelektualinį nesuderinamumą, kianitas išlygina energiją ir padeda surasti pusiausvyrą ir harmoniją.

Kianitas ypatingas mineralas, kuris savyje nekaupia negatyvios energijos, jo nereikia valyti. Jis valo erdvę ir taip pat žmogaus aurą bei visas čakras, pakrauna nauja energija.

Kianitas tai prizmės formos kristalas, gamtoje jis randamas nuo pilkos, juodos, melsvos, iki baltos ir geltonos spalvų.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” III t. A. Ilgevičienė

Kianito pakabukas , 7,6 gr.

24,00

Kianito pakabukas (AA), 3-4 gr.

36,00

Kianitas, 5-12 gr.

4,00

-19%

Kianitas, 151 gr.

Original price was: €27,00.Current price is: €22,00.