Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Katės akies apyrankė, 8 mm

16,0024,00

, ,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Karoliukų diametras 8 mm

Tai padedantis rasti savo centrą, giliau susimąstyti skatinantis apsauginis akmuo, saugantis žmogų nuo negatyvo, jį išskaidantis arba prisiimantis, todėl dažnas reiškinys – šio akmens suskilimas. Tokio nešioti nebereikėtų, padėkojus už tarnystę verčiau palaidoti žemėje.

Šis akmuo be savo būdingos apsaugos nuo išorinio ir vidinio blogio suteikia dar ir kvarcams būdingų savybių: minčių apvalymą, koncentraciją, sugebėjimą nepriimti nereikalingų svetimų mentalinių programų.

Kvarcinė katės akis padeda išsilaisvinti iš prisirišimų, atskirti kas reikalinga, o ką norima įpiršti. Suteikia vidinio ir išorinio stabilumo, pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis, gebėjimas išlikti jautriam kitų tikram skausmui, pasirūpinti tais, kuriems to reikia. Skatina toleranciją, kito žmogaus platesnį supratimą, padeda neįkyriai, bet įtikinamai perteikti savo mintis, išvengti priešiškų atakų, ar net nuspėti jas iš anksto.

Šis akmuo tinka ypač jaunuoliams ir tiems, kurie vis nepasirenka savo kelio. Taip pat padeda atskirti tikrus draugus nuo netikrų.

Labai tinka tiems, kurie dirba su kitais žmonėmis, moko juos, auklėja jaunimą ar vaikus, taigi, kurių darbas susijęs su informacija, bendravimu, auklėjimu, tarpininkavimu, kalbėjimu arba rašymu.

Jis dar vadinamas ramybės, sėkmės ir laimės akmeniu.

Gamtoje randami pilkos, žalsvos, gelsvos ir baltos spalvų akmenys vadinami katės akimi.

Rašytiniuose šaltiniuose katės akies pavadinimas randamas nuo 1876 metų. Jau gilioje senovėje žmonės pastebėjo šio mineralo magiškas galias – saugoti nuo įvairių nelaimių, nešti sėkmę, todėl iš katės akies gamindavosi įvairius talismanus ir papuošalus.

Parengta naudojantis knygomis:
„Akmenų knyga arba žingsnis į platesnį suvokimą” IV t. A. Ilgevičienė;
„Kristalų galia” A. Dragūnienė