Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Karneolis, S dydis

1,50

Prieinamumas: Liko 1

,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Svoris ~4-9 gr./vnt

Tai vienas iš akmenų legendų, pritraukiančių meilę. Daugelis jį nešiojusių moterų prisipažino sulaukusios daugiau vyrų dėmesio. Netgi tos, kurios save laikė negražiomis ir niekaip negalėjo susirasti partnerio, stebėjosi atsiradusiu vyrų pasirinkimu. Tik retais atvejais taip nenutiko.

Karneolis išlaisvina emocijas, vadinasi, antrosios čakros energiją, todėl moteris labiau atsipalaiduoja, tampa žaismingesnė, lengvesnė, optimistiška, net jos oda pasidaro lygesnė, akys drėgnesnės ir labiau spindi. Šitaip ji atsiveria džiaugsmui, buvimui čia ir dabar, tampa patrauklesnė, mažiau ieško priekabių. Taip ji netrunka sulaukti dėmesio. Karneolis sužadina jos moteriškąją prigimtį. Būtent dėl to jis jau yra įgijęs šlovę kaip akmuo, pritraukiantis antrąją pusę.

Jo pagrindinė tema – DŽIAUGSMAS. Funkcija – išlaisvinti blokadas (pakeisti netinkamą požiūrį), trukdančias džiaugsmo energijos tėkmę.
Jis stiprina įžvalgumą, analitinius gebėjimus ir preciziškumą. Šis kristalas padeda išlaisvinti įgimtus talentus, nuovokumą ir sumanumą. Karneolis padeda susijungti su dvasiniu pasauliu, apsisaugoti nuo negatyvios energijos ir išsilaisvinti iš baimės gniaužtų, streso, pavydo ir įniršio. Padeda išsivaduoti iš širdgėlos ir sielvarto. Padeda suvokti ryšį tarp emocijų ir vidinių išgyvenimų.

Jis skatina dvasios tvirtumą ir visuomeniškumą, poreikį padėti ir būti idealistu, kasdienę drąsą įveikiant sunkumus, gebėjimą greitai spręsti problemas, užbaigti pradėtus veiksmus ir darbus. Išsiblaškiusius žmones grąžina į ramybę. (M. Giengeris)

Karneolis ramina nuoskaudas, susijusias su partneriu arba tėvais (nešioti ant kaklo). Jis naudingas tiems, kurie net gerose situacijose greičiau pastebi blogybes, nes nemoka džiaugtis.
Ramina savigraužą, niūrias mintis, nerimą, skatina vidinę taiką.
Labai tinka išsiblaškiusiems, vietos nerandantiems žmonėms, padeda sutelkti dėmesį į šį momentą, kuriuo reikia gyventi ir būti produktyviam. (K. Raphaell)

Šis akmuo padeda spręsti įvairias problemas ir įvaldyti antrosios čakros energiją. Žinoma antrąjai čakrai priskiriama ir daugiau kristalų, bet karneolis yra pagrindinis. Tai paslaptingas ir puikus akmuo, nešantis į mūsų gyvenimus taiką ir džiaugsmą.
Jį nešiojantis žmogus atsipalaiduoja, tampa lengvesnis, žaismingesnis. Toks tampa ir jo bendravimas.

Karneolis plačiai naudojamas mineralų terapjoje – jis dirba su pirma, antra ir trečia (ypač kai savirealizacijos problemos susijusios su tėvais arba partneriu) čakromis.
Padeda raminti menstruacinius skausmus, padeda tvarkyti gimdos problemas.
Naudojamas gydyti impotenciją, naudojamas tantroje.

Jis atveria ryšį su antrąja pusele, taigi, padeda rasti savo antrąją pusę. Itin tinka moterims. Jos karneolį gali nešioti nuolat, o vyrai ne. (P. Globa)

Galimi šalutiniai veiksniai: Gali sužadinti aistrą, kurią ne visada galite patenkinti; gali tekti rinktis tarp daugiau kandidatų.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė