Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

-0%

Juodojo skaidraus Gintaro apyrankė, 6,5 mm

40,00

Tamsus skaidrus natūralus gintaras iš Baltijos jūros.

, , ,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Amorfinė
Karoliukų diametras 6,5 mm
Kilmės šalis Baltijos jūra

Tai fosiliniai sakai, randami Baltijos ir šiaurės jūrų pakrantėse. Gintaras susiformavo iš tam tikros pušų rūšies, vadinamos „Pinus succinifera”, ir vadinamas sukcinitu. Jo sudėtyje yra 3-8 procentai gintaro rūgšties.

Gintaro tema – APVALYMAS. Apvalyti nuo visko, kas nėra natūralu.

Dabartinis žmogus pradeda gyventi sintetiniame pasaulyje, kurį pats tokiu pavertė. Daugelis tokias pavertė ir save: netikros šypsenos, balsas, jausmai, galiausiai svetimas, nuo kažko nusižiūrėtas gyvenimo būdas… Gintaras skatina ieškoti natūralumo savyje ir savo aplinkoje, skatina pamilti gamtą, tausoti ją ir bandyti suprasti. Todėl kuo toliau, tuo labiau turėtų pamėgti gintarą žmonės, propaguojantys sveiką ir ekologišką gyvenseną, siekiantys natūralumo ir tikrumo.

Mineralų terapijoje tai vienas iš seniausių gydomųjų akmenų aisčių istorijoje. Jis valo ir pakrauna visas čakras ir energetinius kūnus, apvalo meridianus. Absorbuoja neigiamą energiją ir skatina gijimo procesus. Idealiai tinka masažams, vonioms, kosmetikai. Taikomas vanduo, jo aliejai, eliksyrai ir kt.

Gintaras itin myli natūralius ir tikrus žmones, kurie nesidangsto kaukėmis ir nesislepia po įvaizdžiais, kurie stiprūs tuo, kad moka ir nebijo būti savimi. Gintaras ramina chaotiškumą, nervingumą, depresijas, išskirtinumo jausmą, susikaustymą, siekį atrodyti pagal susikurtą modelį ir kt.

Dvasioje skatina tikrumą, laisvumą ir lengvumą kylantį iš savo vidinio aš pajautos. „Esu viskas ir niekas”,  „esu čia ir dabar ir darau tai ką turiu daryti dabar”. Skatina vidinį džiaugsmą ir žaismingumą, harmoniją ir stiprybę kylančius iš tavęs susivokimo. Skatina švelnumą, nuolankumą, kartu ir pasitikėjimą savimi.

Parengta naudojantis knyga:
„Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė;