Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Heliodoro apyrankė, 8 mm

18,0026,00

,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Heksagoninė
Karoliukų diametras 8 mm

HELIODORAS (Geltonasis berilas)

Dar vadinamas auksiniu berilu (M. Gienger). Jo manymu, tai akmuo, kuris skatina platesnį matymą, gyvenimo džiaugsmo ir saugumo jausmą, ramina nervingumą ir emocinius protrūkius. Jis padeda nuosekliai ir užtikrintai įgyvendinti savo planus.

Aktyvina kepenų veiklą, harmonizuoja vegetatyvinę nervų sistemą, ramina ilgai trunkančio streso simptomus, isteriją ir nusivylimus, ypač efektyviai veikia uždėtas ant saulės rezginio.

Geltonasis berilas atstovauja pagrindinei visų berilų temai – bundančios ir pabudusios sielos vedimui (A. Ilgevičienė).
Jo funkcija – sielos savirealizacija žemėje, sąmoningai pritaikant savo atsineštas dvasines savybes. Tai tikrojo pašaukimo radimo ir vykdymo akmuo.

Pagal visas geltono berilo savybes būtent šis akmuo galėtų būti idealiausiu geltono safyro pakaitalu vedinių talismanų tradicijoje. Turint omemyje senovėje vyravusią painiavą su visais geltonais peršviečiamais akmenimis vadintais safyrais. Berilas geriausiai atitinka jo energinio poveikio kryptį.

Geltonas berilas – tai savo sielą išgirdusio ir girdinčio žmogaus akmuo, padedantis jam to ryšio neprarasti.
Akmens energija rami, tačiau nuosekliai tvirta ir kryptinga. Ji padeda atkurti ryšį su savo aukštesniuoju aš ir perimti iš jo tai, kas reikalinga šiam gyvenimui ir sielos darbams, pritraukia to, kas išgirsta, pritaikymą materialiame plane. Skatina sielos potencialo, atsiskleidžiančio per vystomus sugebėjimus ir talentus, atsivėrimą ir pritaikymą žemėje.
Labai naudingas Dvasios ir materijos pusiausvyrai užtvirtinti. Su šia tema dirba citrinas, O geltonas berilas įtvirtina ją ir suteikia žmogui galimybių šioje gyvenimo mokykloje įrodyti to supratimo gylį ir plotį.

Tam, kurio burna kalba apie dvasią, kūnas aprengtas ištaigingais puikybės apdarais, keliauja po dvasinius seminarus ar pas tolimus mokytojus, tačiau širdis dar tyli, auksinis berilas atskleis jo netikrumą ir gražias kaukes.
Piktnaudžiaujant kitais ir tarnaujant savo ydoms, akmuo gali pasitraukti, sutrūkti arba keisti spalvą.

Geltonas berilas skatina vidinę inteligenciją, toleranciją, diplomatiją, sugebėjimą išklausyti kitą pusę, bet išlikti stabiliam ir korektiškai tvirtam ginant savo poziciją, taip pat platesnį suvokimą teisingumą, išmintingą žodinę saviraišką ir įtaigos jėgą, dvasia tikintiems arba jos darbus dirbantiems žmonėms. Todėl Jis gali būti puikiu pagalbininku sąžiningiems, giliau ir plačiau mąstantiems politikams, diplomatams, derybininkams, menininkams, mokytojams, dėstytojams ir visiems tiems, nuo kurių priklauso kitų žmonių likimas.

Šis mineralas labai naudingas įvairių krypčių dvasininkams ir maldininkams, kaip ir tiems, kurie norėtų išmokti nuoširdžiai melstis. Tokie žmonės turėtų jį nešioti ant širdies. Geltonas berilas sustiprina nuoširdžią maldą, pritraukia dieviškosios Dvasios palaikymą, jos jėgą ir dovanas, ypač tiems, kurie dosniai dalijasi visko su kitais.

Stiprina imunitetą, naudingas sergant kepenų liga, skrandžio ar blužnies ligomis, skatina hipofizės funkciją.

Parengta naudojantis knyga:
„Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” IV T. A. Ilgevičienė;