Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Granatas almandinas, M-L dydis

4,50

,
Prekės informacija
Kristalinė struktūra/Singonija Kubinė
Akmens kilmės šalis Bahia
Svoris 17-26 gr.

Granato energija spinduliuoja džiaugsmą, atsidavimą, drąsą ir meilę gyvenimui. Šis akmuo skatina pažinti save ir padeda atskleisti meilę ir aistrą gyvenimui. Paprastai granatas yra naudingas, kai esate pervargę, kai nejaučiate džiaugsmo ar kiek priblėsę jausmai, kai jaučiatės pikti ir nelaimingi. Granato energija padeda atstatyti gyvybinę energiją, todėl pasijuntate drąsiau, o gyvenimas tampa patrauklesnis.

Visų granatų tema – AKTYVI SAVIREALIZACIJA. Jų funkcija suaktyvinti vidinės ugnies įžiebimą tam, kad ji būtų panaudota. Supraskite teisingai: nei vienas jų nepadės jos įkurti, tą žmogus turi daryti savo darbais. Granatų grupės akmenys nepadeda rasti tikslo, todėl netinka vietos gyvenime nerandančiam žmogui.

Suaktyvina bet kurią čakrą, kartu šalina blokus, ypač I, III, IV čakros bei imuninės sistemos. Dirba su mentaliniu ir stiprina fizinį kūną, tačiau gali aktyvinti astralinį kūną (jausmų kūną).
Stimuliuoja kundalini energiją. Pagyvina meridianų veiklą.

Padeda suderinti atsakomybę su asmenine laisve.
Uždega poreikį veikti ir nenurimti, vidinės jėgos suvokimas ir jos surinkimas, ryžtas, kario dvasia. Skatina visuomeniškumą, organizacinius sugebėjimus, koncentraciją, pasitikėjimą savimi priimant iššūkius, proto valią.

Viduramžiais tai buvo didvyrių, įveikiančių išbandymus, akmuo, kurį šie nešiodavo ant krūtinės arba kalavijo ar kardo rankenos. Senovės Europoje granatas buvo laikomas talismanu, kuris žadina optimizmą, žvalumą ir neša sėkmę. Granatą mėgo vyrai tikedami, kas jis apsaugo nuo sužeidimų ir sužalojimų. Šiaurės ir pietų Amerikos indėnai, actekai, majai, afrikos gentys jį laikė “pašvęstuoju” ar “atsidavimo” akmeniu.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Kristalų galia” R. Dragūnienė
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė