Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Geltonojo kalcito žvakidė , 1,06 kg

35,00

Prieinamumas: Liko 1

, ,
Prekės informacija
Išmatavimai 6x11x10 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Meksika

Žvakidės iš įvairių mineralų skleis akmens iš kurio jos išpjautos poveikį. Tai sustiprins jau ir taip gana stiprų liepsnos poveikį, todėl gali būti naudojamos pagal paskirtį kiek reikia ir kaip norima.

Pavyzdžiui kalnų krištolo žvakidė pradės susikoncentruoti, valys protą ir kartu aplinką, todėl naudingos altoriuose, medituojant arba meldžiantis, rašant ar mokantis.

Rožinio kvarco žvakidė ant stalo skleis švelnią, o kartu ir stiprią meilės energiją. Prie tokio stalo niekas nenorės pyktis, skaudinti vienas kito. Taip pat tiks įvairaus sunkumo ligoniams, nemokantiems priimti savęs ir kitų tokių, kokie jie yra, padės to mokintis.

Geltono kalcito žvakidės ant stalo skatins virškinimą, gerą apetitą. Jos suteiks optimizmo ir palaikys norą bei galimybes realizuoti save. Depresija sergantiems žmonėms patartina būtinai ją įsigyti ir uždegus grožėtis.

Sodalito žvakidės ramins emocijas, padės jas sukontroliuoti. Padės mąstyti nuosekliai ir koncentruotai. Tai akmuo, kuris padeda “atvėsinti”emocijas ir sustiprinti mąstymą.

Tai be galo įdomus ir savo poveikiu įvairialypis mineralas, kuris kuo toliau, tuo didesnę vertę įgis tiems, kurie iš tiesų siekia evoliucionuoti (A. Ilgevičienė).

Geltonas (oranžinis) kalcitas rekomenduojamas nešioti pervargus, patiriant depresiją, nesusidorojant su savo įspūdžiais ar pesimistinėmis mintimis, priimant sprendimus dėl darbo ir pan. Padeda įveikti baimes būti neįvertintam.

Gintarinis (medaus) kalcitas padeda paleisti fizinius ir emocinius prisirišimus. Tinka tvarkant fizinius reikalus, dirbant su šeimos ar giminės karma, emocinėmis nuostatomis.

Geltonas kalcitas skatina virškinimą, sveiką apetitą. Suteikia optimizmo ir palaiko norą bei galimybes realizuoti save. Ypač rekomenduojamas depresija sergantiems žmonėms.

Geltono kalcito tema – GYVENIMO PRASMĖS realizuojant savo sugebėjimus, supratimas. Padeda plačiau suvokti savo perspektyvas, jas realiai įvertinti ir įgyvendinti. Išlaisvina baimę veikti, būti neįvertintam. Skatina gyvenimą pagal Evoliucijos principą ir atsivėrimą pasirinkimų metu, tikrųjų savo darbų ir elgesio motyvų atpažinimą ir pripažinimą, atveria aukštesnius sąmonės lygmenis, vidinę taiką, savo vidinio potencialo pažinimą ir sąmoningą naudojimą.

Tai be galo įdomus ir savo poveikiu įvairialypis mineralas, kuris kuo toliau, tuo didesnę vertę įgis tiems, kurie iš tiesų siekia evoliucionuoti (A. Ilgevičienė).

Kalcitai – tai prasmingos savirealizacijos mineralai. Kad ji veiktų būtina paprasta sąlyga, siela turi pabusti arba bent jau pradėti busti. Bundanti siela savaime turi atlikti esminį pasirinkimą (vertybinis pasitinkimas), be kurio jokia evoliucija būnant fiziniame kūne nevyksta. Kuo sąmoningesnis žmogus, tuo geriau jis supranta jo didžiulę reikšmę. Kuo jis nesąmoningesnis, tuo sunkiau jam spręsti net buitinius klausimus, tuo mieliau jis perduoda savo mokymosi galimybes, t.y. pasirinkimus, kitiems.

Kalcitai – tai menas būti. Padeda kartu sujungti dvasią ir materiją.
Puikus mineralas meditacijoms, ypač optinis. Padeda atverti aukštesnius sąmonės lygmenis, skatina vidinę taiką. Padeda pažinti savo vidinį potencialą, skatina kūrybą, saviraišką.

Stiprina Minties jėgą (Gurudasas).
Ramina įsikalbėtas arba įkalbėtas programas ar fiksacijas ir su tuo susijusius prisirišimus. Suteikia paslankumo, supratingumo santykiuose su kitais, vertinant ir ką nors teigiant.
Padeda ramiai peržvelgti gyvenimo dramas, suvokti koks nesvarbus pats konfliktas ir koks svarbus sprendimas (J. A. Dow).

Plačiai naudojamas mineralų terapijoje. Tinka visoms čakroms (pagal spalvas ir ne pagal jas).
Mineralų terapijoje jis įgauna vis didesnę reikšmę. Stiprina eterinį, o per jį ir fizinį, harmonizuoja emocinį, apvalo mentalinį ir kauzalinį kūnus. Tinka apdėjimams, eliksyrams, masažams.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė