Užsakymus taip pat priimame el. paštu [email protected] arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Dūminis kvarcas, 201 gr.

45,00

Prieinamumas: Liko 1

, , ,
Prekės informacija
Išmatavimai 7x5,5 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija

Ezoteriniai šaltiniai teigia kad jis buvo naudojamas Lemūrijoje, atlantidoje ir senovės Egipte meditacijoms, pranašystėms ir kundalini energijai sužadinti. Krikščioniškoje tradicijoje iš jo buvo gaminami kryžiai kariams, kad saugotų nuo nelaimių.

Dūminio kvarco tema – PASĄMONĖ. Jis yra lengviausias šios temos vedančios į vidines gelmes akmuo. Jo funkcija – pasąmonės gelmių apvalymas nuo užspaustų emocijų pertekliaus. Vadinasi nešiojamas laimingoje pusėje jis supažindins su visu tuo gaivalu, kurį kiekvienas tebesantis savo emocijų chaose nešiojasi viduje. Tai gali sukelti daug šalutinių veiksnių nepasiruošusiajam ir atsakyti į daug klausimų realiai siekiančiam pažinti save.
Nešiojamas nelaimingoje pusėje padės su visu tuo tvarkytis. Taigi tai vienas iš tų akmenų kurio poveikis dar priklauso ir nuo to kaip jis bus nešiojamas.
Šitaip jis suteikia galimybę išsiaiškinti savo tikrąją dvasinio tobulėjimo kokybę (A. Ilgevičienė).

Dvasiai:
Padeda pažinti savo tamsiąją, tai yra griaunamąją pusę. Padeda apsivalyti ir išryškinti savo šviesą ir sąmoningumą. Padeda suaktyvinti savo jėgos lauką. Padeda sąmoningai susivokti esant siela gyvenančia žemiškoje erdvėje ir turinčia atlikti visus jai čia skirtus darbus. Skatina norą ir sugebėjimus išgyventi bet kokiomis sąlygomis.

Tai puikus akmuo meditacijoms. Dedant ant saulės rezginio padeda “susicentruoti”.

Emocijoms ir psichikai:
Nešiojamas nelaimingoje pusėje ramina depresijas priklausomas nuo emocinių būsenų ir susijusias su priklausomybėmis ar prisirišimas. Ramina įvairaus pobūdžio pavydą, nuoskaudas, nepaaiškinamą pyktį bei agresiją, padidėjusius arba visai ne realizuojamus seksualinius geidulius. Rekomenduojamas tiems kurie krypsta į savižudybę.
Ramina pačių susikurtas baimes, emocingas isterijas ar poreikį keršyti. Padeda atskirti realią situaciją nuo įsivaizduojamos.
Teisingai nešiojamas išlaisvina emocines blokadas ir padeda jas paleisti, neteisingai nešiojant išlaisvintos blokados žmogaus gyvenime gali pasireikšti įvairiomis formomis.

Protui:
Tai informacijos kaupiklis siuntėjas, skatina ryžtą, valią bei pasitikėjimą savimi. Nešiojamas nelaimingoje pusėje ramina tokių kaip būrėjų ekstrasensų, čigonų ir kitų įdiegtas neigiamas mentalines programas prie kurių prisirišame ir kurios pamažu šitaip pradeda veikti.

Naudojamas mineralų terapijoje. Padeda apvalyti kūnus nuo išorės negatyvo. Skatina energijos tekėjimą. Plačiai naudojamas mineralų apdėjimuose su specialia metodika, dedamas ant visų čakrų.

Dūminį kvarcą gali nešioti tie, kurie nebijo pažinti save ir iš tiesų nori suaktyvinti savo vidinę jėgą, žinodami kad pajėgs su tuo, ką sukilėlė susitvarkyti, todėl dvasios ieškotojams jis naudingas, kad pasitikrintų savo tikrąją dvasinę kokybę.

Taip pat linkusiems į savižudybę ir depresijas kylančias dėl realių ir įsivaizduojamų situacijų neatitikimo. Jie gali nešioti apyrankę ant nelaimingos rankos ar kojos, jiems dar būtų naudinga kartu nešioti ant kaklo rožinį kvarcą.

Naudingas tiems kurie dirba su svetima neigiama energija, tai yra: psichologai, psichiatrai, mokytojai, gydytojai, bioenergetikai ir pan.

Derinimas su kitais mineralais:
Su rožiniu kvarcu puikiai tinka jautriems žmonėms nuo depresijos ir nerimo.
Su ametistu tinka gydyti prisirišimus, panaikinti mentalines programas ir apsisaugoti nuo jų.
Su citrinu idealus derinys, nes yra ir gamtinis: pasitikėjimas savimi ir tvirtumas, aiškumas, kryptingumas ir savirealizacija.
Su kalnų krištolu idealus derinys: apvalymas, harmonija, tikrumas.

Dūminis kvarcas naudingas tiems, kas užsiima kovos menais, hatha joga, kitomis jėgos praktikomis. Jis padeda sukaupti energiją, sukurti stiprų energetinį lauką, centruotis ir ją nukreipti reikalinga kryptimi.
Gali būti naudojamas svarbiose ceremonijose skirtose konkrečiai jėgai fiksuoti ar perduoti. Tai žino pašvęstieji.
Šis akmuo taikomas prakeiksmams ir bet kokio pobūdžio blogiui pašalinti, sunaikinti, taip pat astralinėse kovose.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” A. Ilgevičienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė