Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Berilų karoliai, 4,5 mm briaunuoti

59,00

Subtilūs briaunuoti kvadratiniai karoliukai.
Suverti pagal spalvų eiliškumą.
Naudojamos tik sidabrinės detalės užsegimui bei prailginimui.

Prieinamumas: Liko 2

,
Prekės informacija
Išmatavimai Ilgis reguliuojamas 40-46 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Heksagoninė
Karoliukų diametras 4,5mm
Akmens kilmės šalis Brazilija
Metalas Sidabras 925

Berilai – tai sielos budintojai, vedantys į esmę. Jie veda pamažu, padėdami atskirti tylutėlį sielos balsą, kalbantį per sąžinę, nuo proto, emocingų norų ir poreikių. Juose – kalnų šaltinio tyrumas ir kosminių erdvių platybės. Todėl kuo tyresnės širdies žmogus juos nešios, tuo idealesniais pagalbininkais jie jam taps.

Pasak P. Globos, berilai pripranta prie savo šeimininko, todėl pradėjus juos nešioti reikėtų tai daryti ilgai. Jie padeda susitvarkyti gyvenimą, atsijoja tai, kas nebereikalinga, išnarplioja supainiotas situacijas. Jis mano, kad nėra tų, kam būtų draudžiama nešioti kurios nors rūšies berilą.

Pagrindinė berilų tema – SIELOS BUDINIMAS.

Būtent todėl berilus renkasi tie, kurių siela bunda arba jau yra nubudusi. Šie žmonės pradeda visaip ieškoti dvasinių pasaulių vibracijos per įvairias tikėjimo kryptis ir religijas, dvasingus žmones bei atitinkamą literatūrą. Tuomet jiems parūpsta ir berilai, padedantys toms vibracijoms atsiverti, išgryninantys maldos ir meditacijų kokybę, raminantys protą, mokantys atskirti tikra nuo netikra, sąžininga nuo nesąžininga, iliuzijas nuo realybės.

Berilai gali būti vertingi greitų rezultatų ieškantiems ir emocingiems žmonėms, taip pat tiems, kurie sunkiai bendrauja ar bijo kalbėti prieš grupę žmonių, mikčioja, ir tiems, kurie nevertina savęs, galvoja esa perprasti, kad su jais kas draugautų.
Taigi, berilai idealiai tinka komunikacijai ir žodinei saviraiškai gerinti (A. Ilgevičienė).

Jie padeda išsigryninti savo vertybes jose susipainiojusiems žmonėms.

Berilai – ypatingų mineralų grupė, slepianti neaprėpiamas gelmes. įvairūs ezoterinės pakraipos autoriai gana plačiai aprašo akvamariną ir smaragdą, bet apie kitus berilus informacija skurdi ir net prieštaringa. Taip yra todėl, kad kiekvienas naras neria į tokį gylį, kokiam yra pasiruošęs. Taip ir čia. Taigi, berilai tai priemonė ir pagalba tam, kas ruošiasi dideliems gyliams (A. Ilgevičienė).

Berilai yra puikūs aukštųjų jėgų laidininkai, todėl juos nešiojant taip pat galima tokiam tapti: plečiasi ryšiai su fiziniu ir kitais pasauliais, tačiau patys akmenys prisitraukia tik tuos žmones, kuriems nepakenks. Tokiu būdu tapdami savotišku filtru.
Viena šių akmenų funkcijų – apsaugos, o kita valomoji. Jie valo įvairaus pobūdžio šiukšles, šlakus, purvą, ir visa tai, kas limpa prie jų nešiotojo. Jis saugo žmogaus turtą ir traukia globejus. Padeda nusiimti rožinius akinius ir pažvelgti į pasaulį be kaukių (P. Globa).

J. A. Dow teigia, kad berilų šeimos akmenys labai skirtingi, bet juos jungia panašus poveikis žmogaus dvasiai ir pagalba sielos lygmeniu išsilaisvinant iš patirtų traumų ir prisiminimų. Šių akmenų vibracijų diapozonas itin aukštas, ir tai patvirtina jų nežemišką kilmę.

Įvairiose kultūrose žmonės berilus laikė puikiais priešnuodžiais, buvo taikomi įvairūs gydymai. Taip pat gydydavo toliaregystę ir trumparegystę, kaklo ir smegenų uždegimus, vartojo kaip priemonę skrandžio, kepenų ir tulžies pūslei stiprinti, atminčiai gerinti ir aiškiaregystei skatinti.

Berilai būna šių spalvų: bespalvis (gošenitas), žydras (akvamarinas), žalias (smaragdas, žalieji berilai), rožinis (morganitas), geltonas (heliodoras), raudonas (biksbitas).

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” IV t. A. Ilgevičienė;