Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Akcija!

Ametisto geoda (katedra) ,,Drugelio sparnai” (AA), 36 kg

Akcija!

Original price was: €1.899,00.Current price is: €1.614,15.

Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai Aukštis su stovu 83 cm, plotis 58 cm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Klasė AA
Aprašymas:

Dar vadinama Ametisto katedra arba Ametisto Žeoda.
Ametisto drūzos ir geodos – tai ne tik graži ir įdomi interjero ar dizaino detalė, jos apvalo aplinkos erdvę nuo įtampų, neigiamų minčių, padeda koncentruotis į esminius dalykus, nenukrypti į smulkmenas ir kartu nepraleisti reikalingų detalių.

Kristalai gali būti dedami tose kambario vietose, kur jaučiama negatyvi energija (nesinori būti): ant rašomojo stalo, kad padėtų labiau koncentruotis, kambario centre, kad jos gaivi energija užpildytų patalpą, arba tiesiog ten, kur norite.
Drūzos labai energingai ir stipriai išspinduliuoja energiją ir taip keičia aplinkos mikroklimatą. Energija teka iš pagrindo į viršūnėles, kurios ją nukreipia savomis kryptimis. 20 kv. Metrų kambariui reikėtų apie 500 gr. Drūzos arba kelias mažesnes vertėtų išskirstyti po kambarį. Tam puikiai tinka visi kvarcai.
Patartina laikyti ant stalo biure ar darbo kambaryje. Puikiai tinka laikyti prie kompiuterio ar ten kur yra pastoviai įtemptai dirbama arba mokomasi. Didelis ametisto gabalas puikiai tinka derybų ar posėdžių salėje.
Ant drūzos galima dėti kitus mineralus ir jų gaminius, ypač tuos, kurių nepatartina dažnai prausti vandeniu.

Tai magminės kilmės mineralai, išsikristalizuojantys įvairiose ertmėse ir gyslose po žeme lėtai vėstant magmai (pegmatitiniai). Gyslos gali tęstis daug kilometrų, o plotis apimti metrus. Magma yra pirminė medžiaga, kuri judėdama sudaro sąlygas susidaryti mineralui. Medžiagos, patekusios į ją praeidamos pro uolienas, turi įtakos vieno ar kito mineralo rūšiai ir kokybei.

Ametistas ypač naudingas tiems, kurie užsiima savistaba, siekia dirbti su savo mąstymo struktūromis. Suteikia lengvumo, laisvumo, padeda valdyti nekontroliuojamus žodžius ir darbus. Ramina mentalinę įtampą atsiradusią dėl pervargimo, įtempto protinio darbo, perfektcionizmo, siekio viską kontroliuoti. Skatina koncentraciją, padeda perdirbti įspūdžių gausą, išlaisvina iš fiksacijų ir suteikia laisvės pojūtį, atveria naujo požiūrio galimybes.

Ametistas yra vienas svarbiausių akmenų mineralų terapijoje, gana švelniai išlaisvinančių, t.y. neutralizuojančių blokus, atsiradusius dėl atsineštų arba prisiimtų mentalinių programų bet kurioje čakroje. Padeda neprisiimti svetimų problemų, kurias žmogus turi spręsti pats. Laisvina nuo mentalinių prisirišimų, iš kurių kyla materialūs ir emociniai prisirišimai.
Valo aurą (galima gulėti ametistų rate);

Padeda pergalėti liguistą potraukį, skatina savikontrolę ir savistabą;
Harmonizuoja emocinį, mentalinį ir dvasinius kūnus;
Stimuliuoja visus meridianus ir akupunktūrinius taškus;

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” IV, II tomai, A. Ilgevičienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė;

Čakrų apyrankė, 8 mm

23,0027,00

Ametisto apyrankė (ekstra), 8,5 mm

22,00

Ametisto apyrankė (AA), 10 mm

22,0028,00

-15%

Ametisto drūzelė, ~100-180 gr.

Original price was: €9,00.Current price is: €7,65.