Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Žiedas su labradoritu, 17,2 dydis

55,00

Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai Akmenukas 15,7x11,2 mm
Kristalinė struktūra/Singonija Triklininė
Akmens kilmės šalis Madagaskaras
Metalas Sidabras 925
Apdirbimas Nešlifuotas
Aprašymas:

Garsus Vokietijos mineralų terapijos atstovas M. Giengeris labradorą vadina puikiu “iliuzijų žudiku”. Šis akmuo padeda suprasti tikruosius tikslus ir ketinimus, suvokti jų turinį. Stiprina meditaciją ir intuiciją. Padeda pažinti jausmų gylį ir pažadina pamirštus prisiminimus. Sužadina fantaziją, idėjas, kūrybiškumą, nuteikia intravertiškai, kontempliatyviai.
Fiziniu lygmeniu mažina šalčio pojūtį, todėl naudingas persišaldžius. Patartinas sergant reumatu, podagra, ramina ir mažina kraujospūdį. Naudojamas masažams.

Labradoro tema – SIELOS ATMINTIS. Funkcija – atverti užslėptus sielos klodus tam, kad sąmoningiau ir tikslingiau būtų naudojamas jai skirtas laikas žemėje.

Mineralų tyrinėtojas S.Sienko labradorą laiko stipriu apsauginiu akmeniu. Moto – tylus vanduo yra gilus.

P. Globa – vienas iš nedaugelio rusų autorių, kalbančių apie šį akmenį teigia, kad jis gali būti naudojamas ir juodojoje magijoje, ir apsaugai. Babilone buvo tradicija dėti labradorą po namų slenksčiu siekiant apsisaugoti juos nuo blogų svečių ir neleisti įgyvendinti savo ketinimų.

Melody teigia, kad labradoras apsaugo, valo ir harmonizuoja aurą, padeda neprarasti energijos, suteikia vidinės jėgos, pagilina savo karmos suvokimą. Jo energija palengvina intuityvaus žinojimo pavertimą intelektualiomis mintimis ir padeda praktiškai visa tai panaudoti. Jis moko valdyti pokyčius, suteikia tam ištvermės, vidinių resursų ir krypties pojūtį. Skatina išgirsti ir kasdienybėje panaudoti savo intuiciją. Padeda išsklaidyti neramias mintis, suteikia vidinės taikos ir aiškumo. Padeda išlaisvinti netikrumą, baimes, stiprina tikėjimą savo vidinėmis galiomis, pasitikėjimą savimi, o kartu ir racionalistinį mąstymą.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą IV T.” A. Ilgevičienė

Žiedas su chrizoprazu (A), 17,4 dydis

54,00

Žiedas su herkimerio deimantu, 18,2 dydis

47,00

-15%

Žiedas su ametistu, 17 dydis

Original price was: €55,00.Current price is: €46,75.

Žiedas su tanzanitu, 16,5 dydis

55,00