Žiedas su dendritiniu opalu, 17,5 dydis

42,00

Prieinamumas: Liko 1

,
Prekės informacija
Išmatavimai Akmens 13,4x17 mm
Kristalinė struktūra/Singonija Amorfinė
Metalas Sidabras 925
Svoris 6,2 gr.

Šios rūšies opalas puikiai tinka pereinamuoju laikotarpiu, kai žmogus nusprendžia sąmoningai keisti savo gyvenimą. Jis žadina savo šeimininko dvasią – kūrėją, padeda bet kokioje situacijoje pamatyti gerąsias savo savybes ir jomis pasinaudoti. Vadinasi, skatina optimizmą ir kūrybos džiaugsmą tiek mažuose kasdieniuose, tiek dideliuose reikaluose.
Todėl šis akmuo gali būti naudingas visiems iniciatyviems, kūrybingiems žmonėms, ypač dirbantiems su kitais žmonėmis (labai gerai su vaikais). Pagelbės motinoms, kurios per ilgai užsisėdėjo namuose ir bendravimas su vaikais joms tapo rutina.

Dendritai skatina kūrybinius sugebėjimus, o opalai lieka su savo tema – atskirti tikra nuo netikra.
Kai kurie susivokusieji žmonės sako, kad žmogaus gyvenimas – tai daina, kurią jis pats turi ir sukurti ir išdainuoti. Taigi, dendritiniai opalai padeda tai daryti ramiai, aiškiai ir kryptingai. Suteikia stabilumo ir tvirtumo visuose dalykuose, kurie turi būti atlikti, nes pažadėti, kartu įlieja šlakelį opalo netikėtumo, avantiūros, naujų minčių, idėjų ir rizikos. Visa tai sujungia dendrito kūrybingumas ir gilus, tiesiog gamtos duotas pojūtis priimti viską, kas ateina, su džiaugsmu, gerbti viską, kas gyva.
Jeigu žmogus bijo rizikos, vengia netikėtumų, šį akmenį nešiodamas jis pamažu savaime pradeda visa tai priimti ir kitaip gyventi.

Dendritinis opalas sako: priimk savo gyvenimą ir gyvenk jį visavertiškai. Mylėk tuos, kurie tave supa, Ir suprask tai, ką tau svarbu suprasti.
Jis moko supratingai, sąžiningai ir kilniai išgyventi savo kasdienybę, paįvairinti ją savo kūrybingais darbais, žaviais nutikimais ir įdomiais atsivėrimais.
Jis moko kurti savo gyvenimą taip, kad paskui nereikėtų gailėtis, kad kažkas liko nepadaryta.

Melody taigia, kad dendritinis opalas skatina organizavimo talentą.

Ieškotojui jis padės giliau suvokti kasdienių situacijų pamokas ir iš jų pasimokyti. Ramins vidinius prieštaravimus, perdėtą griežtumą, kategoriškumą, dogmatizmą ir polinkį į fanatizmą, skatins į viską žvelgti plačiau ir paprasčiau, džiaugsmingai ir natūraliai, be įtampos.

Nešiojimui puikiai tinka pakabukas arba žiedas įrėmintas į sidabrą.

Parengta naudojantis knyga:
„Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą“ III t. A. Ilgevičienė