Užsakymus taip pat priimame el. paštu gyvikristalai@gmail.com arba „Facebook” puslapyje GYVI KRISTALAI

Žiedas su citrinu, 17 dydis

39,00

Prieinamumas: Liko 2

, ,
Prekės informacija
Išmatavimai akmens 7x7 mm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Metalas Sidabras 925
Svoris 2,7 gr.

Mineralų terapijos pradininkas M. Giengeris rašo, kad citrinas stiprina drąsą gyventi, pasitikėjimą savimi, aktyvumą, individualumą, savirealizaciją, gyvenimo džiaugsmą, dinamiškumą, norą bendrauti, skatina naujų potyrių poreikį ir kartu padeda juos greičiau įsisavinti. Tinka apėmus depresijai.

Šis akmuo suaktyvina atsineštus talentus ir sugebėjimus, paskatina jų vystymą ir panaudojimą visuomenės reikalams, taip pat sielai naudingos siekių ir norų realizaciją, tačiau nebeveikia jeigu šeimininkas siekia valdyti kitus ir turėti iš jų naudos.

Citrino tema – SAVIREALIZACIJA. Funkcija – savirealizacijos visuomenėje, atskleidžiant atsineštus sugebėjimus, skatinimas (A. Ilgevičienė).

Jis skatina dvasios tvirtumą tų, kurie bunda arba jau yra pabudę, pradeda jos augančią jėgą įgyvendinti materialiuose darbuose.
Tai vienas svarbiausių mineralų, skatinančių dvasios ir materijos santykio harmoningą supratimą ir realizavimą savo gyvenime.

Pirmiausia citrinas veikia saulės rezginį ir mentalinį kūną: apvalo juos nuo įsikalbėtų ir įkalbėtų mentalinių programų bei laiko apnašų. Jis veda į supratimą, kad žmogus gali ir turi iš tų programų išsivaduoti, nes būtent jos laiko svetimos valios gniaužtuose. Jis skatina nekalbėti apie darymą, o daryti. Sužadina optimizmą ir pasitikėjimą savimi, savo keliu ir vedliais. Tik taip įmanoma įveikti kliūtis ir išbandymus kelyje į užsibrėžtą tikslą.

Citrinas puikus pagalbininkas žmogui, kuris mokosi ir dirba savarankiškai, pasinaudoja jam suteikiamomis galimybėmis, ugdo savo profesionalumą pasirinktoje srityje. Tokiam jis pritraukia tinkamas sąlygas įgyvendinti tikslus, reikalingus pagalbininkus ar globejus, moko nepraleisti palankių situacijų. Jis sukuria situacijas, parodančias, o vėliau padedančias laisvinantis iš senų mąstymo ir elgesio įpročių, tapusių klišėmis, tirpdo senas emocines traumas, pamažu skatina žmogų pačiam tapti savo gyvenimo kalviu arba kitaip sužaisti savo lemtingąją gyvenimo partiją.

Citrino energija auga, jeigu jo šeimininkas nelaukia, kad jam kas nors ką nors duotų, pats dalijasi tuo, ką turi, su kitais taip, kaip pasirenka. Jis padeda tiems, kurie užsiima labdara, ir tiems, kurie negaili aukų Dievui patinkantiems darbams, pritraukia naujų dovanų ir sėkmę.
Kartu citrinas padeda neužstrigti vien tik ties ateinančiais turtais ir materialiais dalykais, skatina savaip ieškoti dvasios, kaip visa ko pradžios šaltinio. Todėl jis reikalingas tiems kurie materijos ir dvasios pusiausvyros reikiamybės nesupranta arba jos jiems stinga.

Mineralų tyrinėtojas K. Raphaell primena, kad aukso spalva tai viena iš septintosios čakros spalvų. Ši spalva gimininga ir bambos čakrai, todėl citrinas padeda aukštųjų centrų energiją perduoti bambos sričiai. Tai sužadina aktyvumą, gyvenimo džiaugsmą ir pilnatvės pojūtį, traukia materialius turtus ir norų išsipildymą.
Citrinas stiprina tiek subtiliuosius kūnus, tiek fizinį kūną, vadinasi ir sveikatą, suteikia užtikrintumo ir saugumo, sukuria stiprų apsauginį lauką. Labai naudingas išorės poveikiui jautriems žmonėms.

Pasak mineralų poveikio tyrinėtojo Melody, citrinas gali būti vadinamas prekybininkų akmeniu ir laikomas net prie kasos aparato arba jame. Jis saugo ir pritraukia turtą.
Citrinas išlygina IN ir JAN energiją, suaktyvina ir atveria bambos ir saulės rezginio čakras, skatina koncentraciją ir tvirtumą, optimizmą ir inteligenciją.
Naudingas versle, moksle ir sprendžiant asmeninio gyvenimo klausimus, skatina visuomeniškumą, grupinį darbą, ramina emocijas ir pyktį.

Pasak Gurudaso, citrinas puikiai naudojamas meditacijose, tinka tiek atjauninimo praktikose, tiek kenksmingoms mintims pašalinti. Stiprindamas ryšį su aukštesniuoju aš, skatina pasitikėti savimi, ramina savigriovos tendencijas. Harmonizuoja astralinį, mentalinį, sielos ir dvasinį kūnus, sužadina meridianų ir nadi kanalų veiklą, suaktyvina bazinę, širdies ir kaklo čakras.
Veikia širdį, inkstus, kepenis, raumenis, kraują, limfą, sužadina ląstelių regeneraciją ir medžiagų apytaką. Eliksyras patartinas esant kraujo užkrėtimui, apendicitui ir gangrenai.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” IV t. A. Ilgevičienė