Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Žiedas su chrizoprazu, 18 dydis

29,00

Neturime

Prekės informacija
Išmatavimai Akmenuko 7,8x6 mm
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Australija
Metalas Sidabras 925
Apdirbimas Šlifuotas
Aprašymas:

Tai puikus mineralas, kuris padeda rasti proto ir širdies, dvasios ir materijos pusiausvyrą. Jis padeda pažinti save ir dievą, įveikti mentalinį ir emocinį fanatizmą. Padeda sergantiems ir depresyviems žmonėms, taip pat tiems, kuriuos kankina vidiniai prieštaravimai, mirties baimė ar vienišumas, nesaugumas.

Jis atstovauja HARMONIJOS temai. Jo funkcija – suderinti visas fizinio kūno ir subtiliąsias sistemas su sielos poreikiais. Taip pajuntamas vidinis saugumas ir tikrumas.

Mineralų terapijoje laikomas idealiu kūno, proto ir sielos gydytoju. Jis nešiojamas, geriami jo eliksyras ir vanduo.
Harmonizuoja astralinį (emocijų), mentalinį ir kauzalinį kūnus. Gali būti dedamas ant visų čakrų. Tinka visiems meridianams ir nadi kanalams. Taikytinas Reiki seansuose (ant kiekvienos čakros dedama po vieną chrizoprazą).

Chrizoprazas skatina nebaimę būti, saugumą savyje, tikrumą, pasitikėjimą savimi ir vedimu. Padeda pažinti savo egoistinius motyvus, suderinti idealus su realybe, praplėsti požiūrį į atsitiktinumus, ieškoti tiesos.
Nuoširdumas natūralumas ir širdies jėgos realizacija darbuose. Mokymasis gyventi taip, kaip kalbama ir pagal tai kuo tikima. Maldos sąmoningumas ir dieviškųjų ženklų pastebėjimas (A. Ilgevičienė).

Prote skatina pozityvų mąstymą, pykčio, kietumo ir savęs pervertinimo raminimą. Padeda praverti užkietėjusių materialistų širdies duris.

Skatina psichikos, emocijų ir būsenų stabilumą, ramybę ir švelnumą. Padeda dirbti su sunkiais prisiminimais, vidiniais prieštaravimais, iliuzijomis.

Poveikis išorei: nepriklausomybė nuo išorinių įtakų (ypač tiems, kas linkę orientuotis į kitų nuomonę ir vertinimus), neša turtus nesavanaudiškiems žmonėms (A. Beregini, I. Kun), padeda įgyvendinti naujus planus ir poreikius (P. Globa), traukia aplinkinių supratimą, teisingus darbus ir partnerius, jei pats toks esate (N. Ir A. Beregini).

Atlantidoje jo milteliai buvo plačiai naudojami medikamentams. Antikoje jis buvo priskiriamas deivei Venerai ir simbolizavo aukščiausią dievišką meilę ir teisingumą.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė

Žiedas su mėnulio akmeniu, 16,5-18 dydis

22,00

Žiedas su tanzanitu, 16,5 dydis

55,00

Žiedas su larimar, 17,6 dydis

42,00

Žiedas su labradoritu, 17 dydis

52,00