Užsakymus taip pat priimame el. paštu arba „Facebook” puslapyje.

Žiedas su ametistais, 17,5 dydis

49,00

Liko 1

Prekės informacija
Išmatavimai Žiedo dydis 17,5, bet truputį didinnasi
Kristalinė struktūra/Singonija Trigoninė
Akmens kilmės šalis Brazilija
Metalas Sidabras 925; 18k paauksuotas sidabras
Aprašymas:

Ametistas ypač naudingas tiems, kurie užsiima savistaba, siekia dirbti su savo mąstymo struktūromis. Suteikia lengvumo, laisvumo, padeda valdyti nekontroliuojamus žodžius ir darbus. Ramina mentalinę įtampą atsiradusią dėl pervargimo, įtempto protinio darbo, perfektcionizmo, siekio viską kontroliuoti. Skatina koncentraciją, padeda perdirbti įspūdžių gausą, išlaisvina iš fiksacijų ir suteikia laisvės pojūtį, atveria naujo požiūrio galimybes.

Ametistas – tai taikos ir pusiausvyros akmuo. Jis atstovauja TRANSFORMACIJOS temą. Tai minčių alchemija, mąstymo keitimas, proto valymas ir koncentracija. Jis padeda susikaupti, padeda vairuotojams kelionėje, mokiniams ir studentams prieš sunkias pamokas ir egzaminus, nuveja sunkias mintis, gerina atmintį.
Ametistas padeda ugdyti ištikimybę ir teisingumą, žadina iš letargo jį nešiojančio žmogaus sielą, suteikia drąsos, stiprybės, vidinio žavesio, sužadina fantaziją. Padeda jį nešiojančiam teisingai spręsti reikalus ir veikti, daugiau pasitikėti savo aukštesniuoju ,,aš’’ – Dieviškąja prigimtimi.
Jis stiprina valią ir saugo dvasinius ryšius, suteikia daugiau harmonijos ir šilumos, padeda atsisakyti iliuzijų, surasti ,,aukso vidurį’’.
Ametistas padeda nuo “nuodų”, magijos, piktų dvasių, košmarų,”nužiūrėjimo’”. Šio akmens vengia visi žmogiško pavidalo ,,šliužai’’. Tai puikus akmuo meditacijoms, intuicijai skatinti, trečiosios akies atvėrimui.

Ametistas yra vienas svarbiausių akmenų mineralų terapijoje, gana švelniai išlaisvinančių, t.y. neutralizuojančių blokus, atsiradusius dėl atsineštų arba prisiimtų mentalinių programų bet kurioje čakroje. Padeda neprisiimti svetimų problemų, kurias žmogus turi spręsti pats. Laisvina nuo mentalinių prisirišimų, iš kurių kyla materialūs ir emociniai prisirišimai (M. Gienger).

Ametistas padeda kontroliuoti temperamentą, valdyti pykčio, impulsyvumo priepolius, nežabojamas aistras, atsisakyti blogų įpročių, alkoholio.
Ametisto kristalai padeda pašalinti nervinio pobūdžio galvos skausmus, padeda gydyti nervų, skrandžio, inkstų susirgimus. Silpninančiai veikia įvairius uždegiminius procesus, persišaldymą. Skatina raudonųjų kraujo kūnelių gamybą, audinių regeneraciją, stiprina imuninę sistemą.
Naudingas diabetikams, nes tvarko medžiagų apykaitą, reguliuoja hormonų veiklą ir cukraus kiekį kraujyje.
Padeda nugalėti liguistą potraukį, skatina savikontrolę ir savistabą; Harmonizuoja emocinį, mentalinį ir dvasinius kūnus; Stimuliuoja visus meridianus ir akupunktūrinius taškus;
Ametistą garbino visos tautos. Graikai tikėjo, jog jis suteikia optimizmo, tvirtumo, saugo nuo piktų jėgų ir netikrų draugų. Senovės Egipte buvo teigiama, jog jis suteikia sveikatą, laimę ir supratingumą.

Informacija pateikta remiantis:
Knyga “Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą” IV, II tomai, A. Ilgevičienė;
Knyga “Raktas į akmenų karalystę” A. Ilgevičienė;

Čakrų apyrankė, 8 mm

23,0027,00

Kristalai čakroms, 7 vnt (46 gr.)

21,00

Gertuvė su kristalais, (Ametistas, rožinis kvarcas, kalnų krištolas)

54,00

Ametisto drūzelė, ~100-180 gr.

9,00